Új hozzászólás Aktív témák

  • f1alonso

    aktív tag

    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne , hogy én is átverés áldozata lettem. (f1alonso )
    Telefont (iphone 4s) szerettem volna vásárolni RTMpitbull nevű felhasználótól , akinek voltak piros pontjai is , és nagyon korrektnek tűnt. 75.000 ért akarta adni.
    Személyesen akartunk találkozni , de nekem innen elég messze lett volna, és így postában egyeztünk meg. De előtte egy olyan ajánlata volt , hogy ha tudok valakit a másik eladó galaxy s3-jára akkor elhozná házhoz mind a kettő telefont.
    De mivel nem , így maradt a posta. Mondta hogy utaljak neki előre a barátnője számlájára , és utána feladja a telefont. Ez meg is történt erre a számlaszámra :
    11773047-00355953
    Szász Zsanett Ágnes
    Az igazoló szelvényem meg van az utalásról. Miután utaltam írt , hogy ő is feladta a telefont , ez kedden volt , ha így történt volna már csütörtök-péntekre meg kellett volna jönni-e a telefonnak de ugye ez nem történt meg. Mivel kezdett gyanús lenni , hogy nem jött a telefon kértem tőle egy feladási azonosítót , hogy utána nézzek. Nos írt egy feladási azonosítót , mellyel be is mentem a postára meg kérdezni , amiből kiderült , hogy ilyen kóddal nem lett feladva semmi. Ami meg van adva telefonszáma az ki van kapcsolva , nem elérhető. Illetve 2 napja nem tudom elérni PH-n. Illetve most tudtam meg hogy egy másik felhasználót is átvert.

    Szeretném ki kérni a véleményét ezzel az üggyel kapcsolatban , hogy mit lehet tenni?
    Tisztelettel : Fernandez Jonatán.

    Amit tudok : számlaszám , telefon.

Új hozzászólás Aktív témák