Új hozzászólás Aktív témák

  • LadyLorien

    tag

    Sziasztok!

    Átverés áldozata lettem, nagyon úgy néz ki.
    Aprod.hu-n rendeltem egy tabletet... az első kör az volt, hogy kérdeztem az eladót, hogy milyen állapotban van, van-e hibája? POSTAKÖLTSÉGGEL mennyi összeget utaljak érte? (nem is csak egyszer kérdeztem). Megírta, hogy 17.000-t. Rendben, elküldtem.

    Jelzett, hogy feladta, de a postán fizetni kell... 3400 Ft-ot a feladásért... furcsa volt, mert ilyen drágán csomagot én még nem adtam fel soha!
    Kértem az eladót, hogy ezt az összeget utalja vissza, mert nem ebben egyeztünk meg. A csomagot átvettem... mint kiderült, a tablet kicsit sem felel meg az állításainak!
    Elhallgatta, hogy lötyög, karcos a plexi, nem/alig érzékeli az érintést, a hátlapja szintén lötyög és a szélei meg vannak ütődve... (lehet, hogy más baja is van, erről nem tudok, mert használhatatlan így!)

    Az egész beszélgetés meg van... konkrétan azt írta rám, hogy egy idióta vagyok és ő a megbeszéltek szerint járt el, pedig ez nagyon nem így volt.
    Mit tudok tenni? Neve, számlaszáma, beszélgetés, mint írtam, megvan. :(

    (Ráadásul lakásokat és albérleteket hirdet még ezek mellett, nehogy még valakit átvágjon!)

    [ Szerkesztve ]

    Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

Új hozzászólás Aktív témák