Új hozzászólás Aktív témák

  • CrEaToR 2.1

    csendes tag

    Üdv!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek átvertek? Kereken egy hete vásároltam egy telefont (http://aprod.hu/hirdetes/elado-sony-ericsson-live-with-walkman-IDvdkB.html) a pénzt átutaltam a számlájára és azóta nem válaszol, és a csomag sincs sehol. Címet is előbb kért mint én a számlaszámát,(kihagytam a nevem a címzésből szándékosan, hogy megtudjam nem-e akar átverni, és később kérte a nevem is, szóval bíztam benne) végig kedves volt, egy percre sem tűnt fel, hogy csaló lenne. Az viszont zavart, hogy esténként van fent, és csak kétnaponta írt, családi problémákra hivatkozva. Azt mondta, hogy mihelyt odaér az összeg elküldi a telefont. Amióta átküldtem az összeget, nem ír, és semmilyen egyéb elérhetőségét nem tudom... Kerestem a telefonkönyvben is, a facebookon is e-mail cím alapján, de semmit sem találtam... Nem tudom, hogy most mi van, mit tegyek, jelentsem fel, vagy várjak vele...

    Egy beszélgetés részlet:

    "Üdv!
    Szeretném megvenni, ha még megvan :D"

    "Szia!
    Személyes átvétel megfelel Békés megyében?"

    "Postázni nem tudod? Mert az számomra az ország másik fele..."

    "Postázni értékbiztosíva tudom, előreutalás esetén."

    "Hányan jelentkeztek rá rajtam kívül?
    Miért adod el?
    Általános hibája van? (aksi, karcolás, stb.)"

    "Hibátlan állapotban van külsőleg és működésilegtis. 7hó garancia érvényes még rá.
    Családi - anyagi okok végett hirdetem. Vannak érdeklődök, de elég komolytalanok."

    "Független? Aksi meddig bírja? Mik a tartozékok? Mit értesz az alatt, hogy komolytalanok?"

    "Igen, független. Attól függ mire használod, én 2naponta szoktam tölteni.
    Töltő-adatkábel, headset, 2gb memóriakártya és a papírjai.
    Úgy értve komolytalanok hogy semmi konkrétun nincs. Úgy volt hogy ma jönnek megvenni, másfél órát vártam a semmiért. Még csak fel sem hívott az illető."

Új hozzászólás Aktív témák