Új hozzászólás Aktív témák

  • apóka

    aktív tag

    válasz Xirtam #281 üzenetére

    Szia!

    Őszinte leszek: ilyen embernek, akiről nincs megbízható információd, soha, semmilyen kecsegtető ajánlat, logikus kifogás esetében sem szabad alapos tesz nélkül fizetni!

    "megbízható információd" fogalma ebben az esetben:
    Használd mindig a linken lévő oldalt, olvasd el a bolgját (ha van), keress rá a hozzászólásaira. Vagy ajánljon régi, megbízható PH-st aki ad róla referenciát. Ezek tükrében már nagyjából láthatod, hogy megbízható-e. Ha kétség merülne fel, akkor nem kérdés, hogy kockáztatod a pénzed!
    Ne abból indulj ki, hogy te becsületes vagy....és más is az. Vannak tisztességes hirdetők, a többség!
    De ezzel kapcsolatban idéznem Lenint:
    "A bizalom jó dolog. Az ellenőrzés még jobb."

    Ha nincs róla infó, akkor kizárólag teszt után szabad fizetni!

    Ha biztonságosan csomagolta és nem volt a csomagon külső sérülés, akkor egyértelmű, hogy sz@rt kaptál.
    A "majd kifizetem a felét" klasszikus lerázós duma, tisztelet a kivételnek.

    Sajnos utólag már nem tudod hitelt érdemlően bizonyítani, hogy hozzád hibásan érkezett. Egy esetleges bírósági ügyben ez lenne a döntő.

    Kellő körültekintés után megkeresed személyesen 3 barátoddal és "megkéred", hogy rendezze a károd. Ezt természetesen nem javasolhatom, de mint víziót felvázolom neked ;)

    Bocsi, hogy hosszú lett. De ez a téma érzékenyen érint, komoly összeget buktam már itt én is a jóindulatom miatt!

    [ Szerkesztve ]

    Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

Új hozzászólás Aktív témák