Új hozzászólás Aktív témák

  • DeNi91

    tag

    Sziasztok
    Egy újabb csalóba botlottam! A neve Kuzma Ákos Róbert és Ranagol néven van a prohardveren. Vettem tőle egy Call of Duty World at War PC játékot, amit 3000Ft-ért szerettem volna megvenni. Megbeszéltük a dolgot, és elküldtem még aznap a pénzt a számlájára. Vissza is jelzett, hogy még aznap megkapta és postázza is. Sajnos itt követtem el a hibát, mert ki van írva, hogy ne utaljunk pénzt, de már vettem így innen és nem volt gond, nem gondoltam volna, hogy most lesz. Szóval azóta különböző kifogásokkal nem küldött semmit sem, egy héten kb. egyszer tud válaszolni mert sokat dolgozik stb., akkor is csak kifogásokat küld és ígérgeti, hogy ekkor és ekkor feladja, meg, hogy aznap reggel feladta és már egy hete megint nem hozott semmit a postás. Harmadik hete csak ígérget össze vissza de nincs eredménye. A telefont nem veszi fel, emailekre ritkán, ha egyáltalán válaszol, és akkor is csak újabb ígéreteket tesz. Meguntam, szeretnék végre tenni valamit.
    Eleinte nem tűnt csalónak, rendesen válaszolt stb, csak azóta mióta megkapta a pénzt, csak újabb kifogásokkal nem küldi el a dvd-t.
    Ha esetleg valaki üzletelni akarna vele, ne tegye!
    Moderátor felszólítására sem küldött még semmit, egy hete állítólag elküldte de sehol semmi. Itteni privit megnézte, de nem válaszolt.
    :W
    Azt szeretném kérdezni, ilyen esetben a rendőrségen lehet e feljelentést tenni? Ugyanis a szoftverrel való kereskedés illegális, tehát én mint vevő is törvényt sértettem nem?
    Egy nevet és egy várost tudok. Ha elmegyek a helyi rendőrségre, ott tudnak kezdeni vele valamit, ha nem is itt lakik az illető?
    Tudtok adni valami tanácsot, mit tegyek?
    Előre is köszi!

    Üdv. :R

Új hozzászólás Aktív témák