Új hozzászólás Aktív témák

  • N.Manfred

    csendes tag

    Sziasztok,

    sajnos úgy tűnik, hogy belefutottunk egy csalóba. Nem magánszemélyként, hanem cégként. A webáruház (cég): www.medianetplaza.hu

    Az árukereso.hu náluk dobta ki legjobb áron, az általunk keresett nyomtatót. A webáruház korrektnek tűnt, telefonon beszéltem is velük, akkor még felvették. Ezután rendeltünk. Cégként senki nem ad nekünk utalásos számlát, ők sem adtak. Nagyobb összeg esetén, díjbekérő ellenében szoktunk fizetni. Mivel ebből még soha smemi probléma nem volt, most is így tettünk. De már tudom, hogy ez nagy hiba volt...

    Nem teljesítették az általuk megadott időben a rendelésünket. Elkezdtem őket hivogatni, akkor még felvették a telefont. Ezután módosították a teljesítés időpontját. Akkor sem érkezett meg a termék, ismét telefonáltam, de akkor már nem vették fel.

    Sablon e-mailben értesítettek, hogy belátható időn belül nem tudják beszerezni a kért terméket és vagy várok vagy pedig kérjük a termék árának visszautalását. Természetesen a visszautalást választottuk. Azóta elérhetetlenek. Az e-maileket olvasási visszaigazolással küldöm, a visszaigazolás általában a küldés után 1-2 percel megjön, de nem válaszolnak rá (persze tudom, hogy ez nem jelenti azt, hogy el is olvasták...). A telefont nem veszik fel. Sem a weboldalon fent lévő kapcsolattartó, sem pedig a visszautalás kérésekor kapott pénzügyes számát.

    Járt valaki hasonlóan ezzel a céggel? Ha igen, kérem keressen privát üzenetben. Ötleteket, tanácsokat is várnék, hogy mégis mit tehetünk? Nem kevés pénzről van szó...

Új hozzászólás Aktív témák