Új hozzászólás Aktív témák

  • rabtibus

    tag

    válasz Damage #5 üzenetére

    sziasztok, most tervezek venni egy mio p 360-t, de kis ellentmondásba ütköztem az oldalak között !

    "Újabb pozitívum, hogy tényleg nagyon jó minőségű (bár furcsa kinézetű) a hozzá adott, szélvédőre tapadókorongozható autóstartó. Ráadásul (mekkora ötlet) kézzel összenyomásra oldó racsnival lehet állítani a készülék függőleges helyzetét, csak a vízszintes helyzete van csavarmenettel fixre rögzítve. Sajnos azonban ez csak a függőleges beszerelést teszi lehetővé, vízszintesen (ha valaki ezt preferálná) nincs rá mód. Pedig a programok tudnák alapból a fekvő kijelzőkezelést."

    [link]

    Innen van a cikk, olvastam hogy lehet használni a készüléket jobbra balra fordítva is mert a programok tudják ezt, kérdezem én akkor a tartót nem lehet állítani, esetleg pont úgy felrakni hogy oldalról lehessen belecsúsztatni a készüléket ?! És ha belecsúsztattam oldlaról akkor van egy kis pöcök ami megakadályozza, hogy kicsússzon belőle (vagy valahogyan máshogyan megszorúl a készülék a tartóban) ?

    Még eszembejutott egy pár kérdés:
    - Lehet rajta filmet is nézni ? Ha igen, milyen program és film formátum szükséges hozzá ?
    - A védőfólia mérete az mekkora, mert gondolom ami előlre kivan szabva méretre az drágább lehet ?!

    Kb most ennyi kérdésem lenne , mint újonc ! :Y
    Várom mielőbbi válaszotok és előlre köszi !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák