Új hozzászólás Aktív témák

  • Den

    veterán

    válasz nézzbe #321 üzenetére

    Köszi. A pattogás nem a hangja miatt zavar :). Igazából azzal elvagyok, régebben paráztam, hogy épp felválik a munkadarab és az pattog de nem. A hajlakkos trükk annyira bevált, hogy 50 fokos asztallal nyomtatok abs-t és annyira nem akar leválni, hogy még kihűlt asztalról is úgy kell lefeszegetni a kész darabot. Azért küzdök ellene mert látom hogy az csinálja a bibircsókokat. Amúgy most megnéztem a tegnap esti darabot, és nem vészes egyáltalán, tegnap már valszeg túl fáradt voltam azért tűnt olyan drámainak, de valójában csak pár helyen van ahol sok átállás volt, és egy szikével lekaparható.

    A pla-val én is jobban szeretek nyomtatni, látványosan jobb minőséget produkál, de most muszáj vagyok abs-t használni a szilárdság miatt. A héten vagy negyed tekercs pla-t elszúrtam egy munkadarabra, mert vagy vékony volt és akkor hajlott amennyit kell, de eltört, vagy vastag de akkor teljesen merev volt, és nagyobb erővel kellett bepattintani, amitől megint eltört.

    Ezért elovettem az abs-t és az első eredmény igen szívenütött, de most már alakul.

    www.simson4t.hu

Új hozzászólás Aktív témák