Aktív témák

  • pidzse4

    aktív tag

    Szeretnék tévét vásárolni de nem tudom melyiket vegyem meg . Olvastam, hogy a Samsungoknak nagyon szép éles a képe föleg a 800HZ tv amit láttam a media markban olyan képe volt mintha az ablakon néztem volna ki.

    Olvastam hogy a Samsung 100HZ tévéket ugy oldják meg hogy az 50 képkockát ujra mutatják még egyszer vagyis duplázzák ugyan az a képkockát még egyszer. Aztán a 200 HZ tv nél ugyan ez van kivéve azzal hogy minden 2. kép 100 hz után fekete képernyő jelenik meg persze mindez nagyon gyorsan. Azt is olvastam hogy a 200 hz tévé az igazi 100 hz nek felel meg mert trükköznek a gyártók de ugyan ez van a PHILIPS nél is .

    Igy elég nehezen tudom eldönteni melyiket vegyem meg. A Samsung tv röl azt olvastam hogy sok a pixelhiba és hogy 5 sorozat gagyi és csak a 6 sorozatot érdemes megvenni ami érvényes a philips re is.

    A 3d nagyon zavarja a szememet a samsungnál mivel aktiv és nagyon vibrál nagyon fáj töle a fejem 1 perc után viszont a Philipsnél ugyan ez nincs meg. Azt jobban birja(passziv 3d jobb szerintem) az agyam csak ott meg el van tolodva a 3d mármint ezt a media mark üzletben láttam lehet nem jó a szemem vagy a tv roszul van beállitva. Jó lenne ha megirnátok a tapasztalotokat hogy milyen tv az aminek nem vibrál a képe nem zavarja az agyat és tiszta gyors képe van . Melyik tipust ajánljátok a drágábból és az olcsobból az olcsóbb az nekem kb 150 ezer ft a drágább meg olyan 220 körül .

    Aztán ha számitógépet kötök rá a tv re melyik tv adja le szebben és több hz ben mivel sok helyen olvastam hogy csak 60 hz ben adja le ami nem sok egy 400 hz tévéhez nem értem miért nem adja le azt is 400 hz ben? Aztábn van még az usb ről játszott filmek azt melyik készülék adja le jól és hány hz ben?

    Szóval sok kérdésem lenne de tapasztalatokat várok azoktól akik már vettek ilyen tévét és van tapasztalatuk a témában melyiket vegyem meg A samsungot vagy a Philpset és azt is hány hz ben érdemes mivel már a 400 hz philips olyan árban van mint a 200 hz samsung. Most annyira rosz a philips hogy a 400 hz annyiért adja mint a samsung a 200 hz vagy miért olcsobb rosszab vagy csak a samsung drágán adja ?

    Köszi várom a válaszokat.

  • Lenry

    félisten

    szia

    Plazma topik
    LCD TV topik

    az igényeidnek megfelelőben tedd fel a kérdésed.
    sokkal nagyobb eséllyel kapsz választ egy gyűjtőtopikban a rendszeresen odajáróktól, mint egy újban, ami rövidesen elsüllyed

    ezt a topikot hamarosan zárni fogja egy moderátor

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Aktív témák