Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    Sziasztok!

    Szeretnék kb 1 hónapon belül venni egy Dell Latitude E5520-as, vagy egy Lenovo T520-asba (még nem tudom melyiket kapom a cégtől) SSD-t.
    Nem értek az SSD-khez, illetve szereltem már be egy jó párat, de sose néztem mi a legjobb, nem teszteltem szóval mondhatjuk úgy hogy nem sok közöm van hozzá. Ezt a tesztet nézegettem ,és a Corsair Force 3 GT megtetszett, vagyis látom kimagaslóan teljesített. Illetve itt rákeresve ajánlott darabnak tartjátok. 30 ezret szánnék rá, akár használt is lehet nekem mind1, a lényeg 120 Gb-t, vagy nagyobb legyen, ne kisebb. Mivel nekem nem csak a rendszernek, kell hanem mindennek. Nem vagyok egy nagy adatgyűjtögetős így nekem ez a 120 GB-t is elég lenne. Úgy gondoltam 40-60%-ban osztanám meg két részre, egyik része (40%) értelemszerűen az operációs rendszer lenne, a maradék rész meg a személyes dolgaim (dokumentumok, képek, programok, maximum 1-2 film). Nagyjából ennyi, látok itt millió fajtát, ajánlott darabot, tudom mind1 milyet veszek, na de mégis az lenne a kérdésem a most leírtak alapján melyik lenne számomra a legmegfelelőbb? :)

    Válaszotokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák