Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz petakpa1 #741 üzenetére

    Megpróbálkozhatsz még az XP -hez ajánlott Adata S596-al és a Kingston V+100-al is melyek XP alá is ajánlottak. Ha nem, akkor az egyes hozzászólásban lévő táblázatból mazsolázhatsz kedvedre való és vezérlőjű SSD-t, és mellé A Diskeeper with Hyperfast programmal pótolhatod a TRIM hiányát, én is azt használtam RAID-ben , illetve amíg XP-m volt, teljesen jól tette a dolgát, nem lassult be az SSD.

    MSI GX 610-ben meg kell nézni hogy muzsikál az SSD, ha fizikailag belefér és a bios-szal sincs gondja, tudja az AHCI-t , akkor valószínű hogy nem lesz gond.
    Én azért másik SSD vásárlás előtt lecsekkolnám, hogy az Asus F1A75-M PRO alaplapon a legújabb bios van-e fent, és természetesen az OCZ Petrol-ra is a legújabb firmware-t tenném fel....

    Samsung SSD-knek nincs valós idejű GC-je, TRIM nélkül XP és WIN7 alatt is belassulnak.

    (#744) Cseri0058: 1. hozzászólás elolvasását javaslom.

    (#747) Cingáriusz: Hát bizony lehet hogy szükséges a firmware frissítés, meg egyebek... Javaslom ennek a cikknek az elolvasását...

    (#752) MasterDeeJay: Semmi gond vele,( ahogy a többi egyes hozzászólásban ajánlottal, persze attól függ milyen körülmények között.. egyes hozzászólás végét javaslom elolvasni...

    (#753) hati : Nem mindegyiken kell hagyni, de szerintem ajánlatos...
    Flash SSD topikban nézzetek körül, mintha valaki már egyszer kigyűjtötte volna egy hozzászólásban, hogy melyek azok az SSD-k, melyeken gyárilag van már elkülönített rész.

    (#757) Viktoár: Semmivel sem jársz jobban az Adata S511-el, vedd az olcsóbbat! Agility 3 is bőven megéri az árát... szerintem...

Új hozzászólás Aktív témák