Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blendész

    tag

    Sziasztok!
    Mivel Zuglónak bizonyos részein csak adsl(!) vezetékes megoldás érhető el, ezért két éve egy telenor flottás, korlátlan mobil-internet mellett döntöttem. A sim kártyához vettem egy TP-LINK TL-MR6400 4G routert. Abszolút elégedett vagyok vele, kb negyedévente ha újra kell indítani, stabil a rendszer. Viszont belémbújt a kisördög, hogy a jelenlegi 4G+ hálózattal azért lehetne növelni a jelenlegi használható, de nem túl acélos sebességet (A router ugye csak sima 4G LTE képes.). Átlagolva olyan 23 letöltési és 18 Mbit/s feltöltési sebességet tudok mérni jelenleg. Nézegettem a routereket, az 5G-sek piszok drágák, de ahogy láttam, a legolcsóbb 4G+-os is 50 ezer körül van. Van valakinek tapasztalata hasonló váltással? Egy 4G+ router valóban érezhető sebesség-növekedést tudna hozni? Jelenleg nem túl vaskos a tárcám, szóval alig érzékelhető változásért nem biztos, hogy vásárolnék új cuccot, illetve érdekelnek a költséghatékony megoldások. :)
    (Jelenleg 2 mobil és 1 laptop csatlakozik vezeték nélkül, a fő adatforgalmat pedig egy kábellel csatlakozó pc generálja.)

    [ Szerkesztve ]

    www.meszlenyiandras.com

Új hozzászólás Aktív témák