Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebixxx

    tag

    Üdv!

    Szeretnék venni egy jobb fajta Wifis Routert és ehhez kérnék segítséget.

    Ár mondjuk legyen maximum 30ezer forint, ha nagyon muszáj kiadok érte ennyit, de azt se bánnám, ha mondjuk 15 ezerből is lehetne találni olyat ami tökéletesen megfelel. :)

    1 gép lenne rádugva kábelen, 2 telefon menne rajta wifiről és egy smart tv.
    A kábeles sebessége a legfőbb szempont, de a Wifi is legyen lehetőleg gyors és stabil!

    A netem sebessége : letöltés: 89 Mbps , feltöltés: 10.7 Mbps nem tudom milyen net van bekötve most így hírtelen ezért megnéztem neten ilyen netspeed test-el és ez jött ki talán elég info.

    Jelenleg csak egy szobában kéne ellátni a wifit max ilyen 10M hatótávolságot vékony falak mellett, de az se baj, ha marad benne tartalék, ha a jövőben költözés lenne bár ez 1 éven belül nem hiszem, hogy várható..

    A házban már működik egy Wifis router csak annak a jele sajnos már nem túl erős az én szobámban, de az a router működne továbbra is, szóval 2 wifis router lenne így a házban nem tudom ezek bezavarnák-e egymást..

    Csak Amazonról szeretnék rendelni Mo-ról nem tudok mert külföldön vagyok Amazonról már többször rendeltem ismerem megbízható úgyhogy maradok náluk csak sajnos nem minden típust szállítanak ide Irországba ezért nem biztos ami írtok van, de azért jöhetne 1-2 tipp! :)

    Amúgy én hirtelen ezt néztem ki, igaz kb ki is meríti a maximális keretet, de cserébe elég jó is, ti mit gondoltok jó fajta router ez?

    [link]

    Előre is köszönöm a tippeket!

    [ Szerkesztve ]

    I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

  • sebixxx

    tag

    válasz csixy #52193 üzenetére

    Bevallom őszintén nem igen értem mi az, hogy "tomato képes" . :D
    Szóval szerinted milyen lehet ez? Esetleg tudnál egyet ajánlani? :)

    Szerk. Esetleg ez? : [link]

    [ Szerkesztve ]

    I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

Új hozzászólás Aktív témák