Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Lizander #37308 üzenetére

    nekem is tl-wdr3600 van január óta, és ha kicsit is problémás lenne, akkor nem azt vettem volna, vagy már régen cserét eszközöltem volna más típusra.
    tl-wr941nd (v3) volt nekem régebben, az is hibátlanul működött, itt a fórumos aprón adtam el, azóta sincs vele gond, pedig már az is több éve történt.
    sokszor csak a wifi nem megfelelő beállításán csúsznak el, mert telített a 2.4 GHz sáv, és nem állítják be megfelelően a használt csatornát, illetve a későbbiekben nem követik le adott irányú változásokat, ami miatt akadozós és behalós lesz a kapcsolat, akár még a router is elfekszik, de ez már típus és gyártó esetén is igaz, és ettől még nem a router rossz.
    a tl-wdr3600 akkor sem lesz olyan jó 2.4 GHz szórású, ha csak azon a sávon működik, mint például a tl-wr1043nd v2, ez a dual band kompromisszuma.
    a 2.4 GHz sávot minden ellenoldal tudja, legfeljebb a szabvány (g/n) nem azonos, de ha 5 GHz szórásra állítod, akkor a csak 2.4 GHz képes eszköz nem fogja látni/kezelni a hálózatot.

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák