Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #67688960

    törölt tag

    válasz neduddki #25 üzenetére

    Az Infocusról nincs kétségem hogy jó, de elnéztem az árát, netto 233e és nem brutto sajnos, annyit nem igazán akarok rá költeni, a 4805-ös árban is jó lenne de az a pixmaniaban van, onnan meg nem merek rendelni.
    A benq w100 sokkal jobb választásnak tűnik, nagyobb(nem natív 1280×1024) felbontás, 4000 órás izzó, 7-szegmenses tárcsa 2500-as kontraszt, de nem tudom hogy elég jó minőségű-e. ''A komponens videó jel az egyedüli, ami képes 16:9 videó formátumot
    natívan közvetíteni.'' Az izzó 100e környékén van asszem.
    Ezeknek a dlp-seknek 4× szintárcsájuk van nem úgy mint egy két régebbinek amiknek csak 2× valszeg nem rambosodik :) de ezt csak találgatom.
    Mint a teszt is bizonyítja (amit belinkeltem fentebb), hogy pixeles az lcd, de a dlp is csak nem annyira. Az lcd-snek atomstabil képe van.
    Az Epsonban gondolom hogy jó, a ő cucca ez a 3lcd teknika, meg ott a saját cinema filterük is, viszont nem tudom, hogy elég-e az 1000-es kontraszt, ha azt nézem hogy a monitoromé csak 700-as és szerintem elég, meg abba hogy a sony és a hitachié is sokkal kevesebb akkor az is rendben van.
    Ami nagyon tetszik benne az az hogy nemcsak vertikális, de a horizontális trapézkorrekciót is tud ez nekem elég jó lenne. 3év gari van rá. De ellene szól hogy porszűrőt kell bele vennem 500-óránként ami 4-5e és még nem láttam egy boltban sem ilyet, viszont az izzó az epson shopban 67e. Azt írják hogy halk a gépük, echoban 28db ami szerintem nem annyira halk ha 22-25 lenne inkább mondanám hogy halk, és ez a legnyagyobb kifogásom a gépükben.
    Nekem se tetszik igazán a szintárcsás pörgenytűs megoldás jobban tetszene egy stabil képes lcd, de mivel a házimozis gépükbe nagyrészt inkább ezt használja sok gyártó ezért igencsak gondolkodom rajta.
    Ha tehetném LCOS 3 Panel-os vagy 3chipes dlp-s gépet vennék, de azok nagyon drágák.

Új hozzászólás Aktív témák