Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz #67688960 #18 üzenetére

    HI!

    Tobbsegeben amivle en eddig lcd-vel tlakoztam az mind a 3 db lcd panel athatolo fenhnye odott ameg last a leirasokban a pl'' 3*0.8 inchcsak ujabban hangsujjozka eszt, tudo szip kozkas market ing: - (((
    teremszetesen ott is racsos a kep
    a pana 900-as a samu z3 es ne mtom mejjik hitachiban volt az a lcd panel ahol eltotak egymaso a joszagokat es jola kevesbe laccodtak a racsok azot amindeyiknek vna uj vlatozata de errol nehenyan reszletesebben emeleksztek meg vhol korabban, amugy tenylegl nem votl rossz
    mint mar emlioteettem, omindkeik magan kell dontei, inkabb aldozon ra kicsi ttobbet az ember, DE legey lehetosege kicsit kivesezni a joszagot, tusom ez nehez fer ossze a magyar mentalitassal, de hat ez van.

    udv

    neduddki

    p.s. amugy a lcd vs. dlp az lassan egy vallashaboruhoz hasonlit, nem hinnem, hogy az lcd a gyoztes, de korrekt dlp a korababn emlegetett arkategoriban lattam es anagy kedvencem a Infocus nagyobbik dogje, eve-masfel eve ~1.7M korneyken volt de a szmara sme emlexem annyira esejejs hogy nekem ojjan lesz:- )))

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák