Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz Pistiboy88 #9002 üzenetére

    Színes lézer nem fotó nyomtató. Ez van.
    Ezerféle színes nyomtató van ami szép fotót nyomtat, hát ajánlani nem tudok, neked kell választani.
    Ha sok fotót nyomtatsz, akkor ugye a nyomtatási költség sem mindegy, szóval külön tintás kell nem 2 hanem minimum 4 tintás. Ezen kívül fontos, hogy a megfelelő papírra nyomtasd a megfelelő festékkel. Tehát ha HP a nyomtató, akkor HP papír és HP festék. A többire nincs garancia hogy jó legyen. Ha Canon a nyomtató, akkor Canon papír és patron. Utángyártott patron, és/vagy univerzális papír messze lesz minőségben...
    HP esetében ráadásul nem tudok jó szívvel ajánlani egyet sem. A 4 patronosak épp eltűntek a kínálatból, azt nem tudom, hogy átmenetileg, vagy végleg. Amik vannak azok mind a 2 patronosak, sok színeset nyomtatni velük a reklám ellenére is gazdaságtalan, esetleg elfekvő készletből venni egyet. Pedig HP párti voltam, de most én is Canon -t vettem. A Canon esetében van választék bőven.

    Azért ha sok a fotó, és egy minimális kényelmetlenséget elviselsz, akkor egy HP fotólaborban nyomtasd ki őket. Olcsóbb, szebb, tartósabb.

    (#9003) csabiee
    Hát neked pl az Epson L110/L120 való. Gyári patronnal is olcsóbb mint a mostani utángyártottal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák