Új hozzászólás Aktív témák

  • Hubertus

    csendes tag

    válasz Joe bácsi #756 üzenetére

    Kedves barátom! nem tudom, mivel foglalkozol, de kíváncsi lennék arra, hogy honnan veszed ezt a hülyeséget, hogy utángyártott tonerrel tönkremegy a lézernyomtató, illetve nem értem, mi ez a hp utálat. persze szíved joga, de azért kicsit meredek dolgokat állítassz. azt tanácsolom, hogy beszélgess el egyszer valakivel, aki jártas nyomtatók javításában, hidd el, tudna neked érdekes dolgokot mesélni az általad oly nagyra tartott samsung nyomtatókról. tény, hogy rengeteg kókány utángyártott kazetta létezik, de ezeket is minimum uránnal kéne tölteni, hogy nyomtató meghibásodást okozzanak. leszögezem, ez csak a lézerekre vonatkozik, a tintás teljesen más tészta. én nap mint nap javítok nyomtatókat, nem csak hp-t, hanem szinte mindent(xerox, konica-minolta, canon, oki, epson stb), úgyhogy úgy gondolom, van némi összehasonlítási alapom. megbíhatóság szempontjából a hp és a samsung egyaránt előkelő helyet foglal el a képzeletbeli dobogón, de ha próbáltál már beszerzeni samsungba, vagy okiba alkatrészt, akkor te se vennéd meg, vagy ajánlanád ezeket úgy, hogy közben sárbadöngölöd a hp, hogy ilyen, meg olyan. . . aki 30k alatt akar lézert venni, annak pedig kifejezetten a hp-t havaslom. szeretném leszögezni, hogy nem kereskedek ezekkel, kizárólag javítom őket, úgyhogy nekem mindegy, ki mit vesz. az utángyártott tonerekről még annyit, hogy jónéhány ügyfelem van, aki ilyennel nyomtat havi 10-15K oldalt. nem írom ide, hogy milyen márkájú a toner, mert még azt hinné valaki, hogy reklémot akarok csinálni.

Új hozzászólás Aktív témák