Új hozzászólás Aktív témák

  • PinkTiger

    csendes tag

    sziasztok

    akartam egy olcsó de jó nyomtatót:), fekete fehérben szeretnék nyomtatni vele kb átlagosan havonta 20 oldalt, azaz alig használnám..
    kinéztem a hp d1360-at, megvettm feltelepítettm és működött is rendesen
    aztán egy hónap múlva amikor nyomtatni akartam nem vette be a papírt csak állt bután bármit is küldtem el, aztán egy pár nap múlva minden oké aztán nyomtattam vele pár oldalt az elkövetklező hetekben majd megkért egy barátom hogy nyomtassak neki ki egy bnagyobb adag fekete fehér anyagot.. kb 15oldalnál olyan jeleket produkált mintha kifogyott volna belőle a patron... pedig gyári vadiúj van benne, nem is értettem.. mióta betettem kb 40 oldalt max ha kinyomtattam (bele se száradhatott mert összesen a nyomtatót két hónapja vettem) szóval néha helyenként halváányan nyomtat és ha rájön akkor egyre rosszabb, néha nincs vele semmi gond, néha beveszi a papírt néha csak áll bután...

    basszameg most én vagyok a hülye vagy csak nincs szerencsém vagy valami szart vettem meg? dirkert hpt választottam... és nem akartam kurva sokat foizetni mert nem akarok fotókat meg sokat nyomtatnui, csak néha ezt azt a sulihoz...

    tud valakimondani valami biztatót??? :))

Új hozzászólás Aktív témák