Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jlaci74

    aktív tag

    válasz jlaci74 #170058 üzenetére

    Sziasztok ismét,
    A múltkor nem kaptam választ, teszek egy próbát ismét.

    Kiemelném az egyik legfontosabb paramétert ami alapján ajánlásokat kérnék:
    Kijelző : IPS vagy OLED 14-16"
    3K-4K , szép színekkel és jó fényerővel rendelkezzen
    Szemeztem a Macbook AIR -rel, de azt az infót kaptam, hogy az AutoCad és az M1 proci még nem barátok...

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Most
    (2) A gépre szánt összeg forintban? 4-500e. Br. magassága
    (3) Felhasználás? Általános + multimédia + AutoCAD
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Nem fontos
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? IPS vagy OLED 14-16"
    3K-4K , szép színekkel és jó fényerővel rendelkezzen
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Minimálisan
    (7) Operációs rendszer? Win
    (8) Tárhely mérete és típusa : min. 516 SSD, memória min. 16GB
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) csendes működés , lehetőleg ne fekete legyen ...
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Lehetőleg új, de mindenképpen áfás számlával.

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz jlaci74 #170609 üzenetére

    Nem hiszed el, de az sokat nem ér. :) /max. egy kis friss levegőt ad alulról/
    M.2 (NVMe/PCIe) SSD ami "melegszik" az a Samu 970 EVO Plus és ha a gép hűtése (Obsidian PC FAN Control progiba állítva) Silent Mode-ba van (30% alatt megy mind2 venti), akkor 50c közelébe van IDLE , de ha a hűtési mód "Extreme" akkor (40% feletti mind2 venti) IDLE az SSD temp 8-10c kevesebb! (érdekes) a WD Blue (M.2 Sata) az 25c ,az SP A80-k 33c :K CPU (33-38c) és GPU (33c) max. IDLE (ja és nem is hangos - Manual beáll. alatt meg Silent módba Extra csendes)

    ◄►"Desktop Killer" Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop With Prema® Team BIOS►*i9-10900KF @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 GDDR6 16GB vRAM MXM*4x2TB=8TB M2 SSD►-_-◄LG V30+ ThinQ Blue►SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák