Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Neck #6303 üzenetére

    Nekem még az 1.7 Cerka is elég, jóféle 4200rpm-es vinyóval. Csak erre nem XP kell, hanem kicsontozott Linux, minimális grafikus felület mellett.

    De onnantól kezdve, hogy elkezdesz dolgozni 4-5 jóóóónagy doksival, mellé pedig mondjuk már elég keményen formázol is, vagy esetleg meg akarsz nyitni egy nagy (szokásosan szarul megcsinált 200 megás) PDF-et olvasás céljából, na ott bizony mehet a levesbe a sok ram is, meg a proci is. Anyáméknál irodai munkára vannak 3 Ghz-es P4-ek, 1,5 giga rammal. És szenvedés, pusztulás, kínzás minden bent eltöltött perc, pedig én aztán tényleg szoktam pusztulatos gépeken dolgozni (lásd a 2600+-os gép amit 6 órája gyilkolok kevés sikerrel). Ami ezekbe kéne az a rendszernek meg pár szokásos proginak egy nagyon kevés SSD. Plusz erre rá az adott pályázati anyag vagy egyéb vacak és kész. Ha minden jól megy majd sikerül nekik megírnom egy pályázatot is ilyenekre és akkor nem csak kijön a rendszergazda és buherál valamit, hogy ne fagyjanak a vérbe azok a szegény masinák.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák