Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• megint én

őstag

Thx!

Egyúttal kérdésem is akadna Nekem kéne most egy monitor és javasoltátok a Dell IPS paneles monitort... :U ...Bár csak ne tettétek volna, mert beleszerettem, de sajnos nekem ilyesmire nincs pénzem, pedig tényleg jó darab. Nekem olyan 50.000 max 55 lenne rá a keret. Ezen összegen belül mit lenne érdemes venni? Gondoltam LEDeste, de semmit sem tudok róla. Ti vennétek olyat? Vagy van valami tapasztalat róla?

• kormi0312

aktív tag

sziasztok,

monitort szeretnék venni és kérném az ötleteket, tanácsokat, tapasztalatokat az alábbi paraméterek alapján
    - 50k és 60k közötti érték
    - 22" és 24" közötti méret
    - játékra és filmre kell csak, semmi professzionális felhasználás
    - lehetőleg IPS panellal (vagy ami jelenleg szép képet ad :D )

látatlanból a Dell U2312HM néztem ki, de nem riadnék vissza ha lenne a monitornak 3D "képessége". LG gyárt ha jól gondolom hasonló árfekvésű monitorokat 3D-hez (LG D2343P), viszont nem tudom hogy mennyire gyengébb/erősebb mint pl a Dell U2312HM?!

kérlek osszátok meg a véleményeket, tapasztalatokat.
    köszi előre is!

• martin555

aktív tag

hi!

kábé 40-45e ft bruttó körül keresek új monitort cégre, számlával, vagy 20 körül nagyon jó ajánlatot használtan, írka nélkül.

5:4 -es érdekelne jobban! természetes, normális színek nem túlszaturált természet ellenes színek.

weboldalakat készítek, HELY KELLENE tehát 1280x1024 nagyon a minimum,de óriási sem kell max 19 coll körül.

nem játszok, villogás gyorsasága nem érdekes.

lehetőségekhez képest szép elfogadható természetes színek kellenek.

(volt egy CRT EIZO 17" monitorom tudom mi a szép fehér, meg a normális színek, ugyhogy majd igyekszem lenyelni a békákat!)

ide a fórumra írjatok ha új vagy használt konkrét típus ajánlatotok van,

PÜ vel keressen meg főleg aki Pécsi és lenne jó állapotú használt eladó nem-CRT monitorja.

xiaomi_redmi_note_3_PRO_snapdragon_2GB + MIUI Global Stable V10.2.1.0.MHOMIXM + root

• gabesszor1

tag

Sziasztok egy picit off de nagyon nagyon frusztráló és nem tudok rájönni hogy mi lehet a gondom, tovább:

Vettem nem rég egy 7970-et és egy i5 3340-et, na most ehhez beszereztem egy thermaltake hamburg 530w-os tápot a fórum ajánlására, hibátlanul megy minden, annyi bajom lenne hogy a képen, nem is tudom elmagyarázni, nagyon kicsi méretű csíkok mozognak horizontálisan, nem is csíkok, hanem ilyen kis árnyalatok, gyanakodom a monitorban, tegnap sokka lerősebben csíkozódott, kicseréltem a vga-monitort össszekötő kábelemet és jelentősen jobb lett a dolog, mostmár csak angyon picit tűnik fel, de akkor csak ha játszok.
    Valaki tud erre megoldást?

Hozzászólok Aktív témák