Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    válasz vond #32691 üzenetére

    Ez jó kis összefoglaló lett köszönöm! :)

    Értem én, hogy jó az a Dell, csak most nem állok úgy anyagilag, hogy beleférjen, csúnya kiadásaim voltak. Ez az egész most csak egy hirtelen jött ötlet volt azon felindulva, hogy szülők megbíztak monitor kereséssel. Áfá-s hely nekem előny, mert le tudom iratni róla, és azt számoltam, hogy a jelenlegi 2db monitorunk (Samsung 226BW és LG W2253TQ) 18-20 körül meghirdethető, eladható (legalábbis remélem, pár hónapja ilyen árakon keltek el itt ph-n ezek a típusok), mert nincs hibájuk, és ezek után akár vehetünk 2db-ot ebből a kedvező árú IPS224-ből minimális ráfizetéssel. (kb 5-6ezer/db) Tehát minimális ráfordítással, durván 10-12ezer Ft-ból kicseréltethetnénk mind2 monitorunkat IPS panelesre, ami szerintem nem rossz üzlet, és bnőmnek nem is jönne rosszul, mert mostanában képszerkesztéssel kezdett foglalkozni a sulis tanulmányai miatt.
    Szóval ehhez képest kicsit erősnek érzem, hogy több mint 20ezret kellene költeni 1db monitor cseréjére, ha Dell-t szeretnék, míg az előző verzió ennek a negyedéből meglenne. Csak hogy értsd a gondolatmenetemet. :)
    Ez persze nem zárja ki, hogy 1-2 éven belül váltanék komolyabb, nagyobb monitorra, amikor jobban megengedhetem magamnak anyagilag, és akkor esetleg vennék egy ilyen 24-es Dell csodát, ami most egyáltalán nem fér bele, viszont az LG is nagy előrelépés lenne az IPS miatt.

    [ Szerkesztve ]

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    válasz vond #32691 üzenetére

    Köszönöm a korábbi hozzászólásodat, több monitort is ajánlottál benne az IPS224 mellett, amivel nagyon szemezek. Egyrészt azt nem tudom eldönteni, hogy szükségem van-e a jelenleginél nagyobb monitorra, nézegessem-e a 23-asokat is, másrészt azt, hogy a sok linkelt 23-as között mi a különbség, melyik mennyire alkalmas arra, amire én használnám. Ebben kérném még a segítségedet, mert úgy tűnik van vevőm a jelenlegi monitoromra.
    Minimális ráfizetéssel (6k) megvan az IPS224 (monitorguru nettó 24, ezt láttam élőben is MM-ban, szép a képe, a talp kicsit gagyi, és nagyon imbolyog), vagy kicsit komolyabb ráfizetéssel 23-asat is vehetek, ez a dilemmám most. Tudom jó a Dell U2312HM, de az most nem fér bele, meg talán a szemem sem látná rajta azt a plusz 20ezret. :)

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák