Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok!
    Már ezer éve nem jártam erre, a minap azonban rábukkantam a következő Ultrawide monitorra és gondoltam benézek ide: Acer ED347CKR

    Tudtok erről valamit? Hogyhogy eddig szinte senki nem tesztelte? Csak eljátszottam a gondolattal, hogy most már ha elérhető áron kapható 3440x1440-es 100 Hz Freesync Ultrawide monitor, akkor mi lenne, ha eladnám a 16:9-es QHD Acerem és lecserélném erre :U Tudniillik, mikor én 2 éve vettem az Acer XF270HUA-t, akkor nem volt elérhető áron ilyen felbontású és tudású ultrawide.

    Ezt az egy eléggé jó tesztet találtam róla, akit érdekel hasonló monitor, annak érdemes megtekinteni: Acer ed347ckr review - underrated gaming monitor ?-

    Amire használnám, az játék(Battlefield 1, Ring of Elysium, RPG-k), szövegszerkesztés, videószerkesztés, internetezés több ablakban. Szóval a célnak szerintem jobban megfelelne a mostaninál. VA panel nem hiszem hogy gondot okozna(a mostani IPS-esnél sem használtam sosem a gyorsítást). Vélemény?

    (#97957) prokxy Hello prokxy, látom te is épp váltasz. Bejött az Ultrawide Battlefield V-re? :)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák