Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    halihó,

    lecserélem dell p2414h monitoromat. ahogy olvasgattam, árban/képességben nem tudnék nagyon céljaimnak (film, játék - benne fps, amatőr garfikai és videoszerkeszgtetés) jobbat találni, mint az utódját, a p2417h-t.
    a problémám az, hogy a mostanival nagyon megjártam: brutális bleeding (a bal alsó és felső sarokban kb képernyő felületének 1/8+1/8-adát elfoglaló, plusz jobb alsó sávon még egy négycentis, plusz jobb felsőben egy szolídabb).
    no, ezt el szeretném kerülni. elállási joggal nem élhetek, céges számlára lesz. felénk megfelelő üzlet nincs, ahol meg lehet nézegetni. tudtok-e esetleg olyan céget, akivel meg lehet tárgyalni, hogy válasszanak nekem egy normális darabot, hogy ne kelljen újra évekig dühöngenem, ha egy filmben van pár másodperc fekete képernyő? (akár szolíd felár fejében?)
    vagy olyan kereskedőt, aki önkéntesen vállal visszavételt cégek számára a jogszabályban előírtan túl?

    persze ha tudtok jobb típust ajánlani (vagy akár tv-t, azt sem zárom ki), tanácsaitokat örömmel fogadom.

    geforce 1050 ti hajtaná meg.

    köszönettel,
    g

Új hozzászólás Aktív témák