Új hozzászólás Aktív témák

  • Killer01

    őstag

    válasz Hobbbyt #75978 üzenetére

    Asus PB328 helyzetjelentés: Beüzemeltem :DDD Külsőre nagyon bejön, igen szép monitor igényes hatást kelt és masszív. Talp és tartórész korrekt és szabadon állítható igénynek megfelelően. A menürendszere tetszik, a joystick-os kezelési megoldás telitalálat az Asus-tól. Az üzemjelző led nagyon diszkrét, ez nem fog vakítani éjjel. A képe eszméletlen gyönyörű :) 4K természet videókat indítottam youtube-ról, a család gyakorlatilag kitúrt a monitor elől és tátott szájjal bámulták a látványt. Kísérletképpen melléraktam a régi monitort (Dell U2412M) és ugyanazokat a videókat másik gépről ezen is elindítottam párhuzamosan... nah itt kijött a képminőségbeli különbség és a kontraszt eltérés az Asus javára (a fekete színről nem is beszélek). A monitor azért nem tökéletes: 2 hibát az Aida monitor diagnosztika tesztjeivel felfedeztem rajta. A bal felső sarok (konkrétan a sarok fél centije) homogenitásban kissé sötétebb mint a kijelző többi része, illetve világosabb egyszínű képnél találtam 2 db 2-3 milis világosabb foltot, talán a gap mura illik rá leginkább. Egyik hiba sem látványos, ha nem küldöm rá a tesztet nem vettem volna észre.
    Játék még nagyon nem volt, ahhoz be kéne üzemelnem a 1080-as vidkarit is.... Mass Effect 2-vel néztem meg kb negyedórát, nem találkoztam hibákkal vagy maszatolással és igen jól mutatott rajta a game. Hogy megér-e a monitor 188 000 Ft-ot? Én nem bántam meg hogy ezt választottam, látványosan szebb képe van az IPS-es Dell-nél (ezzel a monitorral is elégedett voltam). Jó haverok leszünk ha más hiba nem jön elő vele :D (itt a fórumon volt előbbre valaki 1-2 száz hsz-el, akinek tönkre ment egy ilyen moncsija pár hét vagy hónap használat után).

Új hozzászólás Aktív témák