Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz raziel01 #24997 üzenetére

    Online FPS gaming. Évek során jobb és jobb lett a net, ping és ms egyre lentebb megy, gamer egerem is van már pár éve, 500 vagy 1000Hz-en használom, ami ugyancsak 1-2ms, de a monitorom még mindig a régi, kb 6-8 éves. Akkoriban is az olcsóbbik fajták között volt. Online és offline FPS játékokban minden tizedmásodperc számít. Nekem egy Yakumo LCD-TFT 17XJ monitorom van. 1280x1024 a max felbontása és minden felbontásban 75 Hz-et tud maximum. 8ms elméletileg, de találtam olyan oldalt is, ahol 16-ot írtak, gondolom akkor a Grey to grey 8ms és a többi 16ms, vagy passz... ennyire azért nem vágom a témát. Szóval komolyabb szintű online gaming miatt kellene a min 100Hz, legalább az alacsony felbontásokban. + szeretek még filmeket is nézegetni, ezért kellene a minél nagyobb monitor, mert a mostani 17 colja már sok esetben zavaróan kicsi, de lehet csak én kezdek vakulni... :D Ugyanakkor engem zavar, ha nem 10 csilliárd színt tud, vagy a betekintési szögek nem profik (nem a padlóról fogok filmet nézni, hanem a monitorral szemben bammeg!), vagy ha nem tud 3D-t stb... szóval ezen specifikációk nem érdekelnek, holott az átlag ember talán ezek szerint vesz monitort, érted...

    Szóval akkor ami nekem kell:
    Olcsó legyen, 100-120Hz alacsony felbontásban, alacsony ms, és esetleg minél nagyobb méret.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák