Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz dudika10 #22000 üzenetére

    Megint csak terelsz, meg fényezed magad...

    "Egyébként érdekes téma a nyilvános meghurcolása egy elégedetlen kérdezőnek, aki nem kapta meg a kellő segítséget, de ne menjünk bele, mert ez nem az a topik."

    Ezt meg egyenesen kikérem magamnak... Mi az, hogy nyilvános meghurcolás? Eszednél vagy? Meg mi az, hogy nem kapta meg a segítséget?

    Azt se tudod, miről van szó... Szó nem volt "nem megkapott segítségről"...
    De azért hinted az észt...

    Elmesélem Neked, bejött az ominózus csávó, és leosztotta, hogy mekkora király 3D monitort vett, és hogy a design, meg a kép, meg a minden, meg jópár kisípolandó szó, és hogy most aztán mindenki rohanjon ilyent venni... Csak vigyázzunk, mert neki 2 óra után kifolyik a szeme tőle...

    Erre megírtam neki, hogy: 1 - minek neki 3D monitor, mikor megvakul tőle, 2 - Sokkal jobb vétel lett volna ennyiért egy normális, minőségi 2D monitor... Az Ő reakcióját meg már ismerjük... Ennyi...

    Hol is van az elmulasztott segítségnyújtás, és a meghurcolás? Hmm?

    Na, többekközt az ilyenekre gondoltam akkor, amikor azt írtam, hogy "elgondolkodtató, hogy kiknek nem tetszik a topic hozzáállása"...

    Az meg, hogy megszegem a szabályt, az épp annyira jön ide, mint hogy Te személyeskedéssel vádolsz, meg futkozol modkerbe, meg csavargatod a fejed az én problémám miatt... Nem volt baszki 2 percem, hogy töröltessem, mert Te már ugrottál is, mint a pedál diák...

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák