Új hozzászólás Aktív témák

  • szabog4

    aktív tag

    Üdvözlök mindenkit!

    Néztem két monitort ezeket:
    MEDION® (MD 20144) 23" 38.000ért találtam ÚJonnan 3 év garanciával (bontatlan)
    valamint
    LG E2290V (super ledes) 40.000ért találtam ÚJonnan 1 év garanciával (bontatlan)

    Ti melyiket ajánlanátok a határom 40.000ft nem több nem kevesebb ennyiből kell hosszútávon gondolkodnom illetve, ha valaki erről a MEDION márkáról tudna valamit írni pozitívot, negatívot, véleményt annak is nagyon örülnék.

    Segítségeteket előre is köszönöm!

    LG E2290V ről amit találtam:

    Nemcsak a szórakoztató-elektronika Oscarjának (CES innovációs díj) zsűrije méltányolja azt a jövőbe mutató, leheletfinom eleganciával megalkotott LED LCD monitort, ami az LG E2290V nevet kapta. Mindenki örömét fogja lelni benne, aki nem egyszerűen képernyőt akar az asztalára, hanem egy különleges, pengevékony, mégis rendkívül hatásos megjelenésű designtárgyat. Ráadásul ez az energiatakarékos monitor éppolyan praktikus, amilyen szép: az EZ-cabling technológiával készült, fémesen csillogó talpazat a tápegységen túl a különböző videóbemeneteknek is helyet biztosít.

    képernyőméret: 22"
    - panel-technológia: aktív mátrix
    - felbontás: 1.920 pixel x 1.080 pixel
    - reakcióidő: 2 ms
    - kontraszt típusa: statikus
    - LED háttérvilágítás
    - fényerő (candela): 250 cd/m2
    - látószög: 170° / 160°
    - HDCP támogatás
    - csatlakozók: DVI-D, HDMI bemenet
    - TCO: 5.0
    - szín: ezüst, fekete
    - fogyasztás: üzem 26 W, készenléti 0,50 W
    - méret állvánnyal: SZ 51,14 cm x M 39,95 cm x H 13,50 cm
    - tömeg (lábbal): 2,80 kg

    7,2 mm szupervékony kivitel
    Az LG E2290V véget vetett a monitorokat övező, „1 cm-nél nem lehet vékonyabb” legendának – a papírvékonyság követelményét szó szerint valóra váltva. Az LG egyedi és kivételes technológiái segítségével megteremtette a 7,2 mm-es LG E2290V SZUPER LED LCD monitort, amiben a legkifinomultabb stílusérzék sem találhat hibát.
    SZUPER LED háttérmegvilágítás
    Az átlagos LED LCD-vel szemben az LG E2290V monitor LED technológiája a mega kontrasztaránynak köszönhetően valóban élethű képet nyújt, páratlan minőségben visszaadva a Blu-ray videók különleges képi tulajdonságait.
    Energiatakarékosság
    Az LG E2290V SZUPER LED LCD monitor tervezői a környezettudatosság és az energia-megtakarítás jegyében alkották meg a hagyományos képernyőknél 35%-kal kevesebb energiát fogyasztó, mégis nagy teljesítményű, környezetbarát, LED háttérvilágítású monitort.
    Fémes csillogás EZ-cabling technológiával
    A titániumból készült ezüstös talapzat épp olyan szép, mint amilyen praktikus. A csatlakozókat, amelyek eddig a monitor hátoldalát nehezítették, rendezetten és gyakorlatiasan gyűjti egyetlen, kézenfekvő helyre.
    Color Control mód
    A kihagyásmentes, 2 ms (GTG) válaszidő természetes és élethű videólejátszást biztosít, ami különösen olyan dinamikus tartalmak esetében hasznos, mint az akciófilmek vagy sportközvetítések.
    Környezetbarát technológia
    A higany- és halogénmentes anyagok, amelyekből az LG E2290V monitor készül, nemcsak hogy nem fokozzák az üvegházhatást, hanem hozzásegítik tulajdonosát az ökológiai lábnyom csökkentéséhez, azaz egy természetbarátabb élethez.

    Medion (MD 20144)-ról amit találtam

    LED monitor 58,4 cm (23")
    MEDION® (MD 20144)

    a legújabb LED technológia
    képarány: 16:9
    reakcióidő: 2 ms
    fényesség: 250 cd/m2
    HDMI- és DVI-D-bemenet HDCP-dekóderrel
    VGA-bemenet
    automatikus jelfelismerés
    2 beépített hangszóró
    DVI-, VGA- és audiókábellel
    méret (talppal együtt): kb. 54,3 x 41 x 21,8 cm
    (szé x ma x mé)
    1920x1080-as felbontás
    5.000.000:1 Dinamikus kontrasztarány

    HUN_Thorpedo

Új hozzászólás Aktív témák