Új hozzászólás Aktív témák

  • Riddle

    tag

    Kedves Mindenki !

    Külön köszönet mindazoknak, Akik segítettek, a tanácsaikkal, tippjeikkel, és ötleteikkel, és segítettek a választásban is :B :K :R

    Nos első sorban nektek írom ezen sorokat, de azoknak is szeretnék segíteni hsz.- emmel, Akik netán ugyanígy választási dilemmában vannak, mint én voltam, netán kételkednének a Dell minőségében, vagy bizonytalanok (mint én) a 8 ms -ot illetően, meg se látszik, fürge monitor, igaz játékot még nem próbáltam rajta, de nem is ezért vettem, később, ha valaki kíváncsi betesztelek esetleg game -t is :K :B

    Szóval... végül is a Dell U2412M -et választottam, és ezen commentet is új monitorom segítségével gépelem (meg persze a keyboard -al ;] ) :K :DD

    ...a történet a következő, visszamentem a boltba, és magammal vittem egy pendrive -ot, ott megnézhettem saját nagy felbontású fotóimat, amikbe jól bele is tudtam nagyítani, így egyértelművé vált ,hogy ezen monitort választom.
    Amit láttam az alapján egyértelműen fejlettebb ezen technológia, és minőségibb darab, tehát "nem csak" az; "icipicit" ;] jobb képminőség, és a kellemesen jó kontraszt, valamint fekete az fekete (kipróbáltam Mozizásnál is fenséges), és +1", hanem ezek mellett az "ezt látni kell kategória"
    :B :K :U :R

    Jelenleg hulla fáradt vagyok, de gyönyörű, és egyenlőre fej fájást sem tapasztalok szerencsére :B

    I love Dell :R :B :K :DD

    Riddle

    [ Szerkesztve ]

    ''A legkiválóbb is tartson nyitva egy ajtót a barátságnak, a segítség fog belépni rajta'' Grotius Hugo

Új hozzászólás Aktív témák