Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz Tyrel #101003 üzenetére

    Azért is kérdeztem, hogy egyáltalán van-e értelme a 27" WQHD 144hz-et nézni vagy akkor már jobb pl 75-90 hz-re menni, ami mondjuk olcsóbb. Azt a választ már megkaptam, hogy IPS panel a csúcs, de mondjuk ott rá is kell áldozni és abban sem vagyok biztos, hogy tényleg megéri-e azt a felárat. Bár pár gyártónál pl. nem drágák az IPS monitorok, ami mondjuk a minőség rovására megy(???).

    Nekem a 24" már kicsit kevésnek tűnik, de majd megnézek üzletben(sajnos elég limitált itt az UK-ban) 31+" monitorokat, de oda viszont mindenképp kell a WQHD, de kártya meg nincs, ami kihajtaná. Amikkel én játszom azok naprakész játékok esetleg pár régebbi és ahogy írtam örülök ha kihozok 60 fps-t belőlük. Hiába újítok gépet jövőre mondjuk akkor sem lesz meg a 100+ fps legtöbb esetben szóval a 90 hz bőven elégnek tűnik. Mivel nincs tapasztalatom 60 hz fölött így inkább az itteni véleményekre tudok hagyatkozni. Amit viszont senki nem említett még, hogy 5 ms és 1 ms között van-e egyáltalán érezhető különbség, nem versenyszerű játékok tekintetében.

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák