Új hozzászólás Aktív témák

  • XanD3R

    aktív tag

    Sziasztok!

    Irtam mar a masik notebook ajanlos topikba is de utana vettem eszre, hogy kulonvettetek a kettot. Ha gondoljatok nyugodtan toroljetek a masikat.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Karacsony elott, esetleg ket unnep kozott.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? max 100k
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) irodai programok + hobbi ArtCam(regebbi verzio, elhanyagolhato gepigeny)
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Egyaltalan nem lenne jatekra hasznalva.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15 colos matt kijelzo jo lenne.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Nem lenne hordozva.
    (7) Operációs rendszer? Nem kell.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Nem kell nagy tarhely, inkabb egy SSD.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) Nincs.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Elsosorban ujszeru hasznalt gepek erdekelnek, garanciaval.

    Egyelore ezzel szemezgetek: HP EliteBook 8470p. Van itthon egy es meg vagyok vele elegedve, ez az uj gep egy ismerosomnek kellene. Csak erdeklodnek, hogy mennyire jo valasztas, esetleg tudtok ajanlani valami mast. Ismerosom jobban orulne egy 15 colosnak.

Új hozzászólás Aktív témák