Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    válasz medvezsolt #7088 üzenetére

    Más eszközön próbáltam annó mindkettőt, messze jobb Androidon a Sygic szerintem. Azóta utóbbit rendszeresen használtam, mivel italterítőként dolgozok Párizsban és környékén. Pénteken például egy Samsung Galaxy Mini-vel nyomtam végig a napot, és nem sikerült eltévedni vele. A kijelző baromi pici mondjuk ilyesmire, de hát ez van. 1 percen belül talált mindig jelet, ez szerintem elfogadható, főleg egy mobiltól. 4,3-as vagy nagyobb kijelzőn már abszolút problémamentes a navigáció vele (várom is vissza a saját mobilomat végre a szervízből), Samsung Galaxy Tab 10.1-el jártunk egyszer a barátaimmal Bécsben, Huawei S7 Slimmel is próbáltam, utóbbi nehezen talált jelet, de utána már jó volt.

    Nem Android/Sygic tapasztalatom eddig csak TomTom XL-el van. Ahhoz képest hogy itt a GPS=TomTom képlet áll, a házszámokkal rendszeresen voltak gondok, néha lassan követte a mozgást (lemaradt a jel a képernyőn az autó valós helyzetéhez képest), ezen kívül elégedett voltam azzal is (2008-as modell). Tapasztalatom hogy aki abszolút nem tud navigálni az GPS-el is el fog tévedni, akinek meg van alap érzéke a dologhoz annak bármilyen működő berendezés megteszi. Szerintem a legfontosabb hogy gyorsan találjon jelet a legtöbb szituációban, de ezt meg ki kell próbálni. Netes rendelésnél van rá 8 napod.

Új hozzászólás Aktív témák