Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Dave™ #47664 üzenetére

    Azt hittem a Denonra írtad. A HD600-at hifi shown hallottam, biztosan nem a legideálisabb láncról, sőt. De azért annyira nem fogja magát kivetkőzni, pl. mélyen ül a driver, ez a tér szélességén megérződik (legalábbis ennek tudom be az AT-k kialakításához képest), a szivacs nélkül picit fátyolos, nem annyira tiszta de legalább nem túl világos és picit meleg a hangja, anélkül meg eléggé világos lesz, bár nagyon tiszta. A sebességén pedig nem hinném, hogy tudna annyit kompenzálni a rendszer, az AD2000 telefonról is ugyanolyan gyors. Ez korábban nem volt számomra fontos, de most már sajnos minden túl lassúnak hat mellette, ami agyors váltásoknál, vagy szimplán tempósabb zenéknél azonnal kijön. A HD580 nem egy gyors fejhallgató, bár lassúnak sem mondanám. Lehet, hogy közelebb van a valósághoz, az AT pl. melegebb hangú, és a tere is kevésbé természetes, de a legkevésbé sem zavar :) Az pedig azért nem újdonság, hogy egy jó fejes a sokkal drágább hifivel van partiban, legalábbis technikailag/élményre. Ez eddig is így volt.

Aktív témák