Aktív témák

  • laolaj

    aktív tag

    Ultrasone HFI-450és 580at hallgattam ma..
    meg egy ksk kns 8400et

    ezekről valakinek van valami tapasztalata?

    két helyen hallgattam őket.
    a második helyen a 580és 8400et ... erőteljesebb volt a 580as élénkebb hangokkal, de olykor talán a mély túlzásba is esett.. mondjuk egy nagy hangszer boltban voltam ahol az emeleten egy pultba lett bedugva mind2 füles ez nem tudom mennyire befolyásolja..
    a 8400es kicsit lazább természetesebb volt a hangja olykor a mély mintha kevés is lett volna de talán ez a folyamatos váltogatásnak köszönhető.

    mondjuk levenni és feltenni a 8400et kényelmesebb volt. könnyedebb, de ugyan úgy állt a fejen.

    árban olyan 100€ környékén keresek.. bár néztem neten hogy a HFi-450 és a ksk kns 6400 olyan 79€ körül beszerezhető annak is szép hangja volt..

    attól félek csak, hogy ugye bár ezek mind2 minőségi jelről jöttek le.. így még ha később veszek egy DACot akkor mennyire változik meg a hangja... :)

    vagy alternatívát tudtok mondani?
    még ami volt a boltban az BEYERDYNAMIC DT, de erre idő hiányában nem tértünk ki..

    Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

Aktív témák