Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lEninpApA

    csendes tag

    Üdvözletem az uraknak!

    Egérvásárlás előtt állok,szeretném cserélni a 3 éves CM Storm Recon-omat,nem is azért mert rossz lenne de valahogy mindig éreztem,hogy nem ez a leginkább kézre eső egér a számomra.Ezért leginkább kényelmi szempontból cserélném. Régebben tulajdonosa voltam egy Microsoft Laser Mouse 6000-nek nem tudom ismeri-e valaki,valamint a Recon előtt volt egy Microsoft Sidewinder X3-am ami még mindig megvan csak nem jó a görgője és előszedtem valamelyik nap és mikor ráfogtam hát mondom úristen nekem ez kell :) És elkezdtem böngészgetni hasonló karakterisztikájú egerek után 120x70x40mm és 3 egeren akadt meg a szemem és ezekről szeretnék véleményt kérni,bár a maximális keretem 10k lenne rá afölé sohase mennék. Steelseries egerek nekem laposnak tűnnek pedig szemeztem a rival 100-assal,öcsémnek kinzuja van imádja,de nekem valahogy hosszu használat után fájt tőle a csuklóm meg a kezem :)

    Az rágcsálók listája:

    Speedlink Ledos - elég jó teszteket olvastam róla valamint külsőre nagyon hasonlít a sidewinder x3-ra és meg tudod pihentetni 2 oldalt a hüvelyk és gyűrűsujjad legalább az én kezem méretei szerint.Ami negatívuma,hogy a 2 oldalsó gombja valami rapid fire gomb amit ha lenyomsz 2 kattintásnak veszi,valamint rendelkezik sniper gomb-al és talán jobb lenne valami fix oldalgomb ezért a következő egér lehet jobb is lenne ami a:

    Themaltake Talon X - alakra ugyanolyan mint a Ledos,csak az oldalsó gombjai lehet jobban vannak elhelyezve,ennek a jobb oldalt egyáltalán nincs oldalgombja,ellenben baloldalt van 2. Pozitivuma,hogy adnak hozzá egérpadot is,valamint oldalt le lehet szerelni az egérről a tartókat,és egy vékonyabb egeret kapunk,bár ezzel szerintem nem élnék :)

    Cougar 200M - erről is olvasgattam és beleillik a fennt emlitett karakterisztikai méretekbe,árban is baráti de magáról a márkáról még nem sok helyen hallottam,hogy gyakran használnák akár profi játékosok.

    Ezek az egerek eléggé budget árban vannak,a Talon egyedül 8k de ahhoz kapnék egérpadot is,de egérpaddal kapcsolatban meg a Zalman nagyméretű egérpadjával szemezek. Nekem személy szerint a Speedlink a favorit,régi motoros vagyok és emlékszem még a COD1-es időkre ahol egy bizonyos Ocrana*Ati csapatnak ez a cég volt a szponzora valamint COD2-ben is Speedlink néven futottak,és sokak számára ismeretlen márka lehet de már 20 éve piacon vannak és mindenki csak dicséri a termékeiket.

    Ozone Neon 3k illetve m10-el szemezgettem még ami talán még belefér,valamint a Redragon Phoenix-el ezekről se olvastam sok rosszat de ezek már egy picivel hoszabb egerek a 125mm-el valamint drágábbak is.

    Szóval ha valakinek van bármilyen tanácsa vagy észrevétele azt örömmel fogadom köszönöm szépen előre is :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz Vanir #59202 üzenetére

    Szóval a hsz-emben említett 6 egérből 5 hulladék egyedül a Cougar 200M vállalható?Hát néztem millió tesztet videót stb. egyikről se írtak rosszat :) A leszűkített 3 egérről meg végképp nem :) Persze filóztam már rajta hogy legyen egy Zowie EC2-es és akkor 3-5 évig elvagyok megint,de ha bejön egy budget beruházás akkor spórol az ember 10-15k-t,csak sajnos olyan helyen lakom ahol nem lehet egereket tapperolni és az ergonómia és kényelem elég fontos számomra :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz gtamate2 #59206 üzenetére

    Nem az :D

    3 éve elvagyok a Reconnal csak már a festék eléggé lekopott róla és valamiért nem fittelt rendesen fps gamekhez,néha jó volt néha meg csak keresgéltem magam mint hal a szatyorban,múltkor behívtak CS:GO-zni ezer év után hát köpni nyelni nem tudtam az Overwatch nem elég fps aktív game-nek sajnos és jön a Days of War,amihez nem ártana egy kényelmesebb egér majd ,a CM Storm egérpadot már leéltem és érik a csere ezért döntöttem,hogy írok hátha van valakinek valami jó ötlete,persze ismerősi körben is végigkérdeztem meg a gamer ismerősöktől is,és ők is a fejemhez vágják,hogy ne vegyél noname sz.rt. De ezek azért valljuk be nem nonamek, thermaltake azurues egerem is volt azzal se volt semmi gond csak az se fittelt rendesen és nem voltak rajta oldalsó gombok amik pl. mmorpg-nél nem árt ha vannak :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz gtamate2 #59215 üzenetére

    Egyik román hozzászolást olvasva és leforditva 3 hónap után behalt rajta a LED bár ha az emag dobja rá a 2 év garit , akkor cserélniük kell :) Ezzel is szemeztem megmondom őszintén , de valami irtó gagyi koppintásnak minősítettem pont mert láttam én is az Xrtfy egereket :) De tényleg akkor erről lett koppintva mert Vanir tesztje idején még nem voltak ilyen egerek :) Lehet adok neki egy esélyt :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz gtamate2 #59221 üzenetére

    GX1 Plus is van emagon amúgy,azt miért nem ajánlottad?pedig 5k :) vagy abban roszabb a szenzor? :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz gtamate2 #59215 üzenetére

    Hát bevállalós voltam , berendeltem adok neki egy esélyt 2 év garis szóval ha bármi gebasz van akkor vagy javitják vagy cserélik remélem :) a Sensei style amúgy is bejött , 3 éve is azt akartam venni de akkor kicsit szűkösebb volt a keret :) Már csak egérpad cserén kell gondolkodni , Zalman ZM-GP2-t néztem ki , tipikus nagy pad amire ráfér a bill + egér ezért is szimpi , de erre is megkaptam , hogy felejtős de a Steelseries Qck padok ( Qck minim volt régen csak azt is leéltem ) ami régen bevált az meg sokkal drágább ettől ilyen méretben ezért is gondoltam rá :)

    Vanir írta a GX1-Pro tesztjében,hogy a talpak erősen kopnak és ő 4 hónap után cserélte őket , szóval gondolom ez se mindegy mivel használja az ember :) Neked milyen padod volt Vanir ha szabad kérdezni? :)

    [ Szerkesztve ]

  • lEninpApA

    csendes tag

    Sziasztok!

    Láttam az ajánlott egerek közé bekerült a Newmen G302,nekem is ilyen rágcsálóm van már több mint fél éve . Na most az lett vele a baj , hogy a hátsó teflontalpa baromira elkezdett kopni. Lehet rá esetleg valahol szerezni? Sokan irták , hogy ez elkerülhetetlen ennél sajnos , de nekem egész jól birta szerintem , januárban vettem pedig napi használatban volt a kicsike . Gondolkodtam , hogy veszek alá majd egy Steelseries padot , mert a mostani Zalman szövet pad is szerintem nyirja rendesen a kis surlódások miatt , bár azon nem tudom mennyire siklana jól :)

    Meg rendeltem egy Rival 100-ast mondom jó lesz tartalékba , baromira kényelmes volt meg minden , de odaadtam végül tesómnak mert behalt a Kinzuja. Esetleg nincs olyan egér a piacon , ami hasonló a Rival 100-hoz ( kattingatás , forma ) de olyan kényelmes görgője van mint a Newmen G302-esnek? :D Gondolkodtam , hogy veszek én is egy Rival 100-ast , de leárazva vettem 6500 körül most meg csak pirosban van 7k-ért ami nem tetszik , szóval marad a Black Friday-ben reménykedés :D

    Esetleg ilyen 8k-ig valami alternativa a Rival 100-ra?

    Meg erről van valakinek valami infoja? Volt CM egerem , Storm Recon de az már a végére baromi kényelmetlen volt , de összeségében nincs a gyártóval negativ tapasztalatom.

    http://www.coolermaster.com/peripheral/mice/mastermouse-lite-s/

    Köszi a válaszokat :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    Sziasztok!

    Call of Duty Black Ops 4 gamehez illetve további fps játékokhoz keresnék egeret.

    Tenyérméreteim: 17/10
    Fogás: Claw
    Keretem az nagyon max 15k lenne rá , bár ha 10k körül lenne valami az jobb lenne

    Jelenleg rendelkezem egy Newmen G302 egérrel , de olyan érzésem van , hogy ez nem az igazi valamint ugye a benne levő súly miatt is furcsa kicsit fps játékoknál . Szenzorilag tökéletes . Ettől egy kicsit talán kisebb kellene , valamint a gumirozott oldal v felső rész is kényelmesebb lenne. Oldalgombok is kellenének .
    Régen volt egy Microsoft Sidewinder X3 egerem , na az fogásra maga a tökély volt , más kérdés , hogy a lézer szenzora nem volt valami pontos , és ugye nem volt ez se gumirozott de fogásra pöpec volt.

    Nézegettem a piacon és az alábbi lehetőségek merültek fel :

    Logitech g102/g203
    Logitech g300s
    Roccat Kone Pure SE
    Corsair Harpoon ( ez az egér baromira tetszik , de azt irtátok róla , hogy rossz valamiért )
    Zowie EC2-A ( kicsit túlmegy a kereten )

    Eddig egész életemben szimmetrikus egereket használtam , ezeket a furcsa kialakitású egereket mindig kerültem , ezért lenne parás a Roccat és Zowie ebből a kis listából.
    Anno egy mezei Logitech optikai egérrel kezdtem a COD1-et , ami hasonlit a mostani g102 kialakitásra , viszont nagyon elfáradt tőle a kezem arra tisztán emlékszem.

    Azóta ezek az egerek fordultak meg nálam:

    Microsoft Laser 6000 ( ez elég sokáig volt , de csúszós volt mint állat és ahhoz képest,hogy lézeres volt nem volt vele gondom szenzorilag )
    Microsoft Siderwinder x3 ( legkényelmesebb egér amit kézbe vettem )
    Cooler Master Storm Recon ( ezt nem tudom anno miért vettem , egy Razer Taipan ellenében nyert akkor a keret miatt , most muterom használja )
    Steelseries Rival 100
    Newmen G302

    Továbbá berendeltem egy HP Omen Steelseries egérpadot , 3k-ért elég jó vételnek tűnt ( régen használtam Steelseries mini QCK+-t és eléggé jó volt ) , most Zalman ZM-GP2-t használok , szóval agyaltam azon is , hogy egy Steelseries egér kéne hozzá , egy Rival 100 volt is nálam egy hétig , a kapcsolói baromi kényelmesek voltak , de a görgője borzalom volt .

    Szóval ha össze kéne rakni egy megfelelő egeret ezek lennének a szempontok:
    -Max 15k ár
    -Könnyű ( kb 80-90g )
    -Jó szenzor
    -Legyenek oldalgombok és gumirozott a csuszásmentesség miatt
    -Szimmetrikus preferált

    Ha esetleg szóba jöhet még valami a fentieken kivül ami ajánlott szivesen meghallgatom , aztán valahogy majd eldöntöm :) Sajnos vidéki vagyok és itt nincs tapogatási lehetőség.

    Köszi előre is a válaszokat ! :)

    [ Szerkesztve ]

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz Vanir #73670 üzenetére

    Jó lenne ezeket kipróbálni , bár igazából hazai közegből rendelnék inkább .

    Zowie ZA13 méretileg meg formailag is elég tetszetős , de 20k :)
    Bár tény , hogy ha ez beválna jó ideig nem lenne csere , de úgy vagyok vele ezt olcsóbban is meg lehetne oldani :) ( vagy nem )

    Roccat egerekről én csupa jókat hallottam eddig , csak náluk is ez a formatervezés lehet offos , anno volt egy formailag MX 518 koppintású gagyi egerem , na az a forma nekem totál offos , és ezek a Roccat egerek is mindig erről jutnak eszembe , meg szerintem ezek inkább palm fogást igényelnek ezzel a formatervezéssel , bár lehet claw is menne :) Gondolkozok , hogy a helyi Euronics-ba kérek egy tapogatási lehetőséget , talán össze tudom hozni és akkor ezek a tévhitek megoldódnának de nem tuti , hogy belemennek.

    Logitechek meg jó árban vannak ugyanakkor itt a szappan effektus igen , igaz már nem játszom át a fél napokat mint régen a 20as évek elején mert már nincs sok idő rá , szóval arra a nagyon max 2-3 óra gametime-ra elég lehetne anélkül , hogy ne durranjon be a kezem .

    A jelenlegi Newmen G302-vel sincs nagy gond , csak az az érzete van az embernek , hogy ez lehetne sokkal jobb is . Mintha azt érezném , hogy jó jó de 80%-on megy az egész kihasználtsága meg kényelmi téren meg a súlya is, és ha találnék olyat ami 90% felett lenne már sokkal másabb lenne a szitu.

    Öcsémnek kisebb keze van kicsivel mint nekem , ő régen Kinzu-t használt amit én is próbálgattam mikor az ő gépén voltam , elég jó volt csak nekem pl az már kicsi volt ( nagyon laposnak tűnt nekem ). Rival 100-at használ jelenleg , nem panaszkodik , de tudom , hogy nála se topos csak ő a Steelseries-re esküszik . Én meg próbálom megtalálni a best opciót , aztán a fejemhez vágta sokszor , hogy egyszer vettél volna egy 20k-s egeret aztán nem kéne ezekkel foglalkozni 1-2 évente :)
    De eléggé egér fan vagyok egyébként , tény nem volt sok egerem de mindig szeretem nézegetni az aktuális piacon mi a szitu , ez akkor is igy lenne ha tökéletes egerem lenne , kicsit úgy vagyok vele , mint a focicipőkkel azokkal se lehet betelni némelyik annyira szép , na én az egerekkel is néha igy vagyok , megtetszik utánanézek hopp ez nem jó az azért nem jó , mintha ilyen egérgyűjtemény utáni vágyakozásom lenne vagy nem tudom :)

    De köszi a segitséget , még agyalok ezen szerintem pár kört , aztán lehet marad igy az egész elvégre casual gamingre nem kellenek akkora igények már 30 felett :)

    [ Szerkesztve ]

  • lEninpApA

    csendes tag

    Na úgy néz ki sikerült leszűkitenem a kört most már végleg.

    Egér fogás ügyileg viszont rájöttem , hogy olyan claw/fingertip keverék , de inkább fingertip jobban tanulmányozva :)

    Annyi update még , hogy régen nagyon low senssel játszommal az fps játékokkal mint pl CS:GO,COD 1-2-4, most viszont a legtöbb battle royal játéknál több fronton is állithato a sensitivity , és pl COD BO4-ben 9.7-en tolom. És ezeknél a pörgős játékoknál már eléggé offos pl egy régi 1es szenzzel tolni ha nem akarok csuklótörést :)

    Tapogatási lehetőség sajnos nem volt , szóval az alábbiak közül akkor végülis bármelyik jó lesz gondolom ( ha 15k-s kereten belül szeretnék maradni ) :

    Roccat Kone Pure SE
    Steelseries Rival 110
    Thermaltake Ventus R ( tetszik az a 75g )
    CM Mastermouse S ( irtátok a listában,hogy az új verziósat érdemes venni , ezt miből lehet megkülönböztetni mikor némelyik magyar oldalon annyi info van kb egy egérről , hogy optikai meg X DPI vagy ez itthon még tutira nem kapható? )

    Köszi a válaszokat :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    Jaja fullos fingertip , én is full csuklóból mozgatok mindent , karból nem is menne egyáltalán , baromi szoktatlan hiába próbáltam hozzászokni :D

    G102 szappan formájú eléggé , nem tudom mennyire lenne hosszabb távon kényelmes , meg régen volt sima Logitech optikai egerem gondolom a fogása arra hasonlit és az egy idő után nagyon kényelmetlen volt :D

    Azért lettek ezek kiválasztva , bár a Roccatot is sok oldal irta fingertip gripre de sajna ezt lehet tényleg nem vállalom be vakon mert ha nem kényelmes a fogása akkor bukta , de szimpatikus ettől függetlenül :D És küldhetem vissza.

    Mastermouse S-el vkinek tapasztalat? Arukeresőn 2db 5*-ja van bár ezeket sose lehet full szakmai alapon venni és nem régi értékelések , szóval lehet már az új verzió lesz amit irtatok a google fájlban. De lehet nem :)

    Egyébként igen , kis kezem van 17/10 .. szóval ezért néztem max ezeket a 12 centi hosszú egereket , a jelenlegi Newmen G302 is 123mm és ugy nincs vele baj , bár ha kicsit kisebb lenne nem lenne rossz :)

    Ezért rossz vidéken lakni , nincs tapogatási lehetőség , itt már nem szenzorilag nézem a dolgokat hanem kényelmi szempontból :)

    De köszi a válaszokat ! :)

    [ Szerkesztve ]

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz Vanir #73775 üzenetére

    Berendeltem , úgyis már régóta fáj a fogam egy Logitech egérre :) Ha már ennyien mondjátok tényleg nem lehet rossz :) 8k-ért meg még a kereten belül is maradtam , aztán ha nagyon bejön lehet veszek még egyet tartalékba :) Görgőt max böngészésnél használok , játék közben nagyon ritkán váltok azzal fegyvert , inkább billentyűzeten .

    Na majd jövő héten visszajelzek akkor mi a szitu és köszi :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    Megjött a G102.

    Elég táp tényleg srácok :D Newmen G302 után mintha tollpihe lenne. FPS gamekben is ég és föld. Szkeptikus voltam a kényelmi részt illetően is , de elég szépen rááll a kezem :)

    HP Omen egérpaddal használva is elég jó párositás.

    Szóval köszi szépen a tippet , lehet majd lesz rendelve még egy igy , hogy kereten belül maradtam eléggé :)

    Max majd talpcserés lesz valamikor :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    Sziasztok!

    HP Pavilion Gaming Mouse 300-ról nincs valakinek tapasztalata?

    Wow classicra keresnék egy olcsó egeret aminek vannak jobb oldali gombjai is a bindek miatt és eléggé tetszetős de más kérdés milyen a szenzor,suly stb.

    Jelenleg Logitech G102-vel tolom ez tökéletes kényelemre illetve súlyra is aztán 85g fölé nem nagyon kéne mennem mert ez pont el van találva csak nincsenek jobb oldali gombjai sajnos ami mmo-nál azért tud előny lenni :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    Sziasztok!

    Irtam már hsz-t csak nem reagált rá senki igy még egyszer megpróbálkozom :)

    Wow classicra keresnék olyan olcsó egeret ( max 10k ) aminek vannak jobb oldalt is oldalsó gombjai.
    Nyilván szenzorilag is legyen használható azért.

    Most Logitech G102-őm van amivel semmi baj nincsen , de Wowra kelleni fog kényelmi szempontból az a +2 gomb jobbra.

    Méretben nem igazán mennék 120mm hossz fölé illetve súlyban sem a 90g fölé mert ez a 85g-os Logitech nagyon kényelmes.

    Ajánlott egerek listájában nem találtam sajnos ilyen egeret ahol lenne jobb oldali oldalsó gomb , Zowiet meg azért nem biztos , hogy vennék egy sima Wow classicra bár lehet a végén az lesz belőle ha nincs más.

    Ezért néztem ki a HP Pavilion 300 egeret , meg kérdeztem is van-e erről valakinek valami tapasztalata , de neten sincs róla sok infó sajnos. ( se szenzor se más )

    Esetleg ha valaki tud más alternativát ajánlani megköszönném . :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz kemotox #75668 üzenetére

    Mindenképp jobb oldali gomb kell a görgőn sohase tudnám megszokni ezt :D

    Anno a CM Storm Reconnal nyomtam ott ugye annak volt jobb oldali amire bindelgettem és jó volt , csak az egér egy féltágla súlyú kb :D

    De majd még letesztelem ezzel mennyire megoldható a dolog , ha nem akkor muszáj leszek nézni valamit :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz Zwiebi #75669 üzenetére

    Na ezt nem tudtam a Zowie-ról sajnos.

    Hát igen a kényelmi szempontok eléggé fontosak , ez a G102 meg totál el van találva ilyen téren , súlyra , fogásra , mindenre.

    G502 és G300s is eléggé furcsa formavilággal rendelkezik , előbbi elég nagy is szerintem.

    De köszi azért :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz L4mie #75671 üzenetére

    Az a majdnem 40g + az nagyon sok lenne nekem :) meg ennél minden gomb balra tolódik sokkal kényelmesebb lenne jobb oldalt is 2 gomb.

    A formavilága is necces valamint a 132mm-es hossza is nagyon sok az én kis kezemnek :)

    De köszi azért neked is :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz L4mie #75675 üzenetére

    A Sensei 310 reális opció , csak nagyon drága sajnos , meg méretben majdnem 1 centivel hoszabb a mostaninál ami megint lehet okoz némi kényelmetlenséget.

    Elég vicces , hogy nincs olcsóbb jobb oldali gombos egér a piacon , ez a HP Pavilion 300 meg elég zsákbamacska sajnos .

    Valszeg megnézem a jelenlegivel meg lehet -e oldani , ha nem akkor muszáj lesz nézni valamit :)

    Addig meg hátha szerencsém lesz és kidobnak valami pont ilyet a piacra :)

    [ Szerkesztve ]

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz lEninpApA #75667 üzenetére

    Na egy kis utánajárással ezek a jobboldali gombos egerek a piacon amik nem annyira noname-ek :)

    Drága verziók:

    Sensei 310
    Roccat Kova
    Roccat Kiro
    Asus Rog Strix Evolve
    Mionix Avior 8200 ( lézeres )

    Olcsó verziók ( a 10k-s keret alatt ):

    Ozone Neon 3k
    Ozone Neon M10
    Zalman ZM-GM5
    Hp Pavilion 300
    DEFENDER Redragon Phoenix

    Ozone Neon 3k 5000Ft-os ára Alzan elgondolkodtató.

    Viszont FPS-re is lenne néhanapján használva , szóval 2in1 verzió kellene :)

    Cserélgetni meg nem szeretném az egeret külön játékokra :)

    [ Szerkesztve ]

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz Zwiebi #75677 üzenetére

    Igen számoltam vele , de a 13 centi hosszúság és a 100gramm már lehet sok lenne. A régi Kova talán jó lenne de azt meg már sajnos szerintem nem lehet kapni :) 12,5 centiig még talán kompatibilis a kezem mert Rival 100-at használtam amit tesómnak adtam és már az is a határon volt, de afölött elég necces már a kényelmi szempont sajnos.

    [ Szerkesztve ]

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz Vanir #75681 üzenetére

    A Sensei 310 szimpatikus csak tény h rohadt drága, de ha szerinted tényleg ennyire széles az engem is baromira zavarna a kis kezemnél, speckóiban nem tűnik fel pedig , hogy annyira szélesnek kéne lennie. ( Még ezt a Logitech G102-őt is Clawban fogom és nagyon tetszik h a kis súlya miatt nagyon lehet tologatni épp ezért baromi kényelmes a csuklómnak is , nem kell vele szenvedni )

    Ami low sens gamingre alkalmatlan akkor az kilőve , mivel FPS-t ha játszok azt low senssel teszem :D

    Tehát akkor az Ozone is kilőve.

    Ezt a Mionix Avior 7000-et nem is vettem észre , tetszetősnek tűnik, lehet berendelem és megér egy próbát.

    Sensei 310-nél biztos kiakadnék ha megrendelném és nem fittelne a kezemhez 20k-ért :D

    Na de köszi ezzel az Aviorral a tippet , ennyiért egy próbát megér a dolog :)

  • lEninpApA

    csendes tag

    Ez a Razer Viper tényleg jó cucc :D

    Mondom most már rendelek egy egeret ami remélhetőleg kitart sokáig.

    Baromi könnyű meg baromi jó fogni is.

    Bár azért az anyaghasználatát figyelembe véve nem ér ez 30k-t de szenzorilag nagyon adja , de még kell 1-2 nap mire hozzászokok.

    Az oldalsó gombjai viszont lehet zavaróak lesznek sokmindenkinek , nagyon benne vannak az egérben, én speckó jobban szeretem ha jobban kiáll mert úgy egyszerűbb megnyomni ha van rá bindelve valami.

  • lEninpApA

    csendes tag

    válasz kemcso #76057 üzenetére

    Szia!

    En hasznaltam G102-ot aminek tenyleg irto jo a kattintaserzete de sztem ossze se hasonlithato a Razer Viperrel amit most hasznalok igaz ez egy 4x dragabb eger. Nekem a kenyelmi szempontok voltak fontosak elsosorban es a jo szenzor , G102-nel idegesitett , hogy konnyen lenyomtam az oldalso gombjait illetve olyan erzesem volt ha egyik fps jatekrol mentem a masikra , hogy az ottani sens nem jo es valtogatni kell. Ennel viszont nem erzek ilyet es nagyon kenyelmes hasznalni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák