Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • failed

    tag

    sziasztok

    kis segítséget szeretnék kérni:

    1. Mennyi a keret? észszerű keretek közt
    2. Használtpiac játszik? nem
    3. eBay, külföldi rendelés játszik? nem
    4. Mire használnád az egeret? játék
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? rosszul szerintem. am ~palm inkább fingertip
    6. Mekkora kezed van? ~18 (kicsi kezem van)
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? alacsony/közepes@750dpi(!)
    8. Egyéb igények "előre/hátra" gomb. (mint mx518-on)

    eddig egy mx518-am volt/van. ezt használom most is. nagyon szeretem, de szerintem évek óta rosszul fogom az egeret, kipróbálnék másik formát.

    gondoltam a nagy akcijókban belenyúlok egy ilyen történetbe, max eladom, ha nem jön be.

    első körön ezt az egeret nézegettem. egyszerű letitsztult forma, (el?)ismert gyártó. minőségi cuccnak gondolnám, és ha jól sejtem technikailag is új(abb) szerkezet.

    Mit gondoltok, vagy mit ajánlanátok?

    köszönöm, üdv

    szerk, hazudtam... szerintem nem palm, hanem fingertip :D bocsi

    [ Szerkesztve ]

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

  • failed

    tag

    válasz Zaied #81940 üzenetére

    okés, megrendeltem, rival 3-at köszi :)

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

  • failed

    tag

    válasz Zaied #81940 üzenetére

    meg is van a rival 3, ma ki is próbáltam. kényelmesnek tűnik, úgy érzem az előre-hátra gombok és a szenzor is(!) jó helyen vannak. hangja kicsit mélyebb, mint az mx518é. görgője átlagos, de pontos és jól kattintható. kb ~20 grammal könnyebb, mint az 518, de nekem ez nem nagyon tűnt fel, nem emelgetem szerintem annyit. vagy már csak fel sem tűnik... nem recseg, nem ropog, masszív darabnak tűnik. QcK+-on hozta a megszokott "csúszást". Mivel sokkal-sokkal nagyobb felületű rajta a tappancs, mint az 518-on, féltem hogy kicsit jobban fog "tapadni", de nem.

    hátrányként azt kiemelném - és ha nem hülyék, akkor ezen változtatni is fognak -, hogy ss engine-ben a világításnál nem lehet állítani a fény erősségét.

    vagyis van rá mód: az RGB kódnál nagyon alacsony értékeket adsz meg. Nekem úgy halványkék most, hogy
    R:0
    G:1
    B:2

    Amúgy vakító a fénye. Mondom ezt úgy, hogy kislámpánál ülök, sose teljes sötétségben.
    szerk.: nem vagyok nagy rgb mágus, de nekem amúgy kicsit úgy tűnt, hogy nem igazán elhet keverni a színeket. van mondjuk piros, aztán elhúzod egy kicsit a "világosabb" irányba, és máris fehéret kapsz. ugyanez a többi színnel is. olyan, mintha rosszul lenne beskálázva. kicsit teszel bele a 3. színből is, és máris fehéret kapsz, valamilyen árnyalattal.

    Nem sikerült felvennem telefonnal, majd még dolgozok rajta... de a "Breath" funkciónál nem egyenletes az elhalványodás. Valahol félutón elkezd villogni, mint egy kiégő neoncső és "pislákol". ez elég kiábrándító.

    összességében jó cuccnak tűnik, de ez a bazári rész elég ótvarfosh lett.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

  • failed

    tag

    válasz Zaied #81994 üzenetére

    en pont jonak erzem. Azt akartam irni, h roszabbra szamitottam a meretkulonbseg miatt, de ugyanolyannak erzem - amivel igy elegedett is vagyok :))

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

Új hozzászólás Aktív témák