Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferni

    őstag

    válasz Sakab #83041 üzenetére

    Szia, pont most futottam bele egy reddit posztba, ami erről ír.
    [link]
    Röviden és tömören Prodigyt vegyél, a LightSync rosszabb.

    "WTF?!?!?!
    "A Zowie FK1 egy szimmetrikus egér, ami 7 gombos de csak 5öt használ, attól függ melyik kézre van beállítva."
    Ahogy nézem a ZA11 manual-t ott is ez van.
    Ilyet se láttam még. Szemre szimetrikus, kézre nem. :D
    Ettől még jó mert ball kéz hüvelykel kezelhető a plusz 2 gomb csak hát.... fura megoldás. :U"

    Zowie FK2 egeret nyúzok már elég sok ideje.
    Amúgy félelmetes mennyire nincs útban a jobboldali két gomb, még ha rá is teszem az ujjam, mintha ott se lenne majdnem.

    Igazából ezeket főleg FPS játékokra tervezték eredetileg, Zowie a CS:GOban az egyik legnagyobb márka a mai napig.
    FK meg az EC szériát is profi játékosokkal tervezték.
    Az FK az Filip Kubski, vagyis ismeretebb nevén NEO-t, az EC széria meg Emil
    Christensen, Heatont jelenti.
    Ezért van ez az oldalsó gombos dolog is, mert CS-ben nem kell az a plusz 2 gomb, hogy mindkettő oldalt működjön. Szerintem megoldható lehetett volna, de ehhez az egérhez nincs szoftver (egyik legjobb tulajdonsága) és nem akarták túlbonyolítani (pont ez ennek a márkának a lényege, ezért is imádom), mert anélkül nehéz ilyeneket állítgatni. Így csak simán csináltak egy balkezeseknek is egy opciót. De egyszerre sajnos/nem sajnos tényleg nem megy mindkét oldalt a plusz gombok

    De az új kiadásaik, az FK1-B meg a ZA11-B ott már nincsenek is a jobb oldalán gombok.

    Ja és létezik FK1+ is, az még nagyobb, mint az FK1.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák