Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowK

    tag

    válasz Silvirenzo #19047 üzenetére

    Most nem azért, de túlbonyolítod a dolgot. Vitatkozol azon hogy milyen dpi a jobb és tanácsot kérsz úgy, hogy neked van egy fix érték amin hajlandó vagy játszani. Nem nonsense ez így? :W

    Mindenkinek egyedi ízlése van, ezért van a gamer egerekben állítható dpi.Vehetsz G400-at ami mindenki szerint bevált dolog, vehetsz még olcsóbban A4Tech X7-et amit szintén jónak tartanak mindenhol és meg vannak elégedve vele, az ára pedig nem vészes. Mindegyik állítható DPI-s, úgy használod ahogy éppen akarod. Mi a problem?
    Ha meg vezetéknélküli gamer egér kell, akkor magadra vess, az nem fog menni olcsón :N
    A másik dolog az, amig megsúgok, szintén claw gripesként és szintén volt vezetéknélküli egeretem (nem, nem játékra vettem), hogy a vezeték nélküli egerek nehezek, a többihez képest még bele kell tenni az elemet is, általában 2-t is. Ez egy claw gripesnek kizárólag rosszat tesz pontosság szempontjából, oda hogy gyors legyél ujjbeggyel és pontos is, minél könnyebb egér kellene.
    Másokkal vívsz vélemény csatát arról, hogy amit mondanak az szubjektív és lehet nincs igazuk, miközben egyszerűen arról van szó, hogy meg kell értsd, claw grip + nehéz vezetéknélküli + gamer ezek többszörösen egymás ellen dolgozó dolgok. Ennél rosszabb kombinációt nem igazán lehet kitalálni. Nemhogy csak a vezetéknélküli gamer nem talál, de ahogy mondtam, magadnak adsz pofont bazi nehéz egérrel magas dpi-n claw grippel.
    Amit mondtak neked a srácok fentebb, azok megfontolandó tanácsok, de senki nem fog könyörögni, hogy meghallgasd :D

    [ Szerkesztve ]

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz Silvirenzo #19047 üzenetére

    Ezt érdemes átolvasni illetve megfontolni. Valamint ha claw gripes low sens player kell akkor emlékeim szerint Strenx és k1llsen nevezetű playereknek érdemes utánanézni. ;)

    Valamint mutass már egy tesztet ahol állításod szerint MÉRÉSEKKEL igazolják milyen frankó vagy unfrankó az épp tesztelt példány. Amennyire emlékszem a mai napig egy darab esr-es teszt van ezzel kapcsolatban.

    Valamint a marketing meg a valóság között sajnos sokszor nagyon nagy a különbség...

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Új hozzászólás Aktív témák