Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowK

    tag

    válasz ShadowK #19001 üzenetére

    Tényleg, azoktól kérdezném akik sokat játszanak.
    Általában(statisztikailag) a palm gripesek vagy a claw gripesek szoktak jobbak lenni FPS-ben? Vagy esetleg nincs közöttük szignifikáns eltérés?

    Ha kellene tippelni, akkor azt tippelném, hogy a palm gripesek játszanak jobban, mert nem ujjból mozgatják az egeret hanem tenyérből, azaz kb alacsonyabb sensitivity-vel vagy dpi-vel nyomják és többet mozognak, azaz adott mozgáshoz nagyobb egér utat megtéve pontosabb minden mozdulat. Ezt igazából saját magamon is észreveszem, bár claw gripes vagyok, játéknál is kényelmesebb lenne ugyanúgy csinálni mindent, de pontosan célozni már könnyebb, ha alacsonyabb a sens. és kicsit többet mozgok én.

    Nameg ahogy látom a legtöbb gamer egér eleve olyan, amin tenyerelni lehet jól, 1-2 kivételt tekintve, mint G9x.

    LX8 -> M500 váltás után azt vettem észre, hogy leginkább az egér határozza meg, hogy milyen fogása lesz az embernek. Amíg LX8-am volt, nem tudtam elképzelni, hogy lehet egyáltalán palm grip-elni, nagyon rossz volt úgy fogni az egeret, claw-ra meg elég jó volt, de ahogy látom az oldalsó vájatokat, kb arra is lett tervezve, másképp sokkal előrébb kéne legyenek, tenyerelve nem is lennének jó helyen.
    Most az M500-al pedig első perctől kezdve tenyerelek rajta, pont jól pihen rajta a kezem. Gyakorlatilag LX8 után megváltás, amennyire kényelmes. Most kipróbálva egymás mellett a 2 egeret, egyértelmű, hogy azt csak claw-val lehet fogni, ezt meg leg kényelmesebb palmmal.

    [ Szerkesztve ]

  • szg88

    őstag

    válasz ShadowK #19001 üzenetére

    Bocs, de ezt elmondanád magyarul is mert így nem értem sajna: "Nekem épphogy elég windowsban, de nem windows default beállításon, hanem setpoint default beállításon, ami a érzékenységet nem visz fel, de ad egy low acceleration-t, ami még elég kicsi ahhoz, hogy gyakorlatilag ne vegyem észre, de nem lesz tőle darabos a léptetés."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák