Új hozzászólás Aktív témák

  • Falcon C.

    aktív tag

    1. Mennyi a keret?
    Nem tudom. KB. 15 ezer körül gondoltam.
    2. Használtpiac játszik?
    Nem hiszem, hogy ott találok ilyesmit.
    3. eBay, külföldi rendelés játszik?
    Végső esetben igen.
    4. Mire használnád az egeret?
    Munka és minimális (havi pár óra) Diablo, Titan Quest.
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
    Csukló az egérpadon, ritkán mozdítom el. Mutatóujj és középső ujj a egér elején, kissé behajlítva. Tövük az egér hátán. Hüvelykujj az egér bal oldalán, szintén kissé hajlítva. Gyűrűs- és kisujj az egér jobb oldalán, nagyon közel az egérpadhoz. Tenyér az egér hátán. Kb. palm.
    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
    21 (jobb kéz)
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    800
    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    Szeretem az oldalsó előre-hátra gombokat. Görgővel nem kattintok.

    Autoimmun beteg vagyok, ami szép lassan megeszi az ízületeimet (is) és emiatt egyre nehezebb pontosan, precízen oda mozgatni az egérmutatót, ahová szánom.Az utóbbi hetekben pedig egyre jobban fáj a mutatóujjam, középső ujjam és a hüvelykujjam töve, valamint a csuklóm hüvelykujj alatti része. Utóbbi az igazán nehezen elviselhető.

    Tudom, hogy az őszi idő felerősíti az ízületi panaszokat. Ez tény. Nyáron, 35 foknál, fele ennyi bajom sem volt. De most már ott tartok, hogy 10 percenként meg kell álljak. Így nem lehet normálisan dolgozni, még ha itthonról is nyomom, saját időbeosztás szerint.

    Biztosan kellene egy könnyebb egér. Mivel viszonylag nagy kezem van, nem használhatok
    bármit, nyugalmi helyzetben muszáj ráfektetnem a tenyerem és az ujjaim a kütyüre. Szóval, fontos a méret. De a forma is, muszáj, hogy döntött legyen. Eddig az ECO 600-asé megfelelő volt, de mára, úgy tűnik, ez is kevés.

    Vertikális egér megoldás lehet? Attól félek, az még jobban terhelné a hüvelykujjam.

    Előre is nagyon köszönök minden segítő hozzászólást! :R

    [ Szerkesztve ]

    [Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

Új hozzászólás Aktív témák