Új hozzászólás Aktív témák

  • kocsiska15

    tag

    Üdv!
    Néhány hónapja már írtam ide, egy "SPC LIX Plus" egérről volt szó amit muszáj voltam visszaküldeni sajnos.
    Most már kényszerítve érzem magam egy új egér vásárlására, ugyanakkor túlköltekezni nem akarok, így valamilyen jó ár/érték aránnyal rendelkező egér tippjére lenne szükségem tőletek - nyilván minél olcsóbban minél jobbat... :DDD

    1. Mennyi a keret? - legyen most 10-15k körül aztán majd eldöntöm..
    2. Használtpiac játszik? - nem
    3. eBay, külföldi rendelés játszik? - nem
    4. Mire használnád az egeret? - elsősorban játék (abból is főleg FPS stílusúak), másodsorban kép - és videószerkesztés
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? - fingertip a domináns, de nálam ez nagyobb egérnél sem probléma
    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. - 20 cm
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - alapból talán 1000 DPI környéke, jelenleg egy minimális egérpadnyi helyem van hozzá (25-26 cm)
    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) - a plusz két gomb minimum kellene, de a LED és egyéb külsőségek abszolút hidegen hagynak

    Az SPC LIX Plus-t azért említettem megint, mert egy jó példa, nagyon bejött (fogásra kényelmes, könnyű, mérete megfelelő, a paracord kábel nagy plusz, egyébként meg rendkívül pontos) - nyilván a hibája használhatatlanná tette, de ha esetleg lenne hasonló egér... (ugyanazt gondolom ti sem próbálnátok meg újra?)

    Ahogy gyorsban ránéztem, a SteelSeries Rival 3 egér tűnik nagyon olcsón (~10k) egész jónak..? (a kábelétől parázok kicsit)
    Ill. most, hogy közben olvasgattam a topicot láttam a Cooler Master MM711-t, ami itt 13k Ft ha jól látom! Vélemény esetleg? Best buy? :D

    Sorry ha kicsit hosszú lett a hsz, de véges a keret és nem szeretnék nagyon mellényúlni.. :)
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák