Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Synthwave #82038 üzenetére

    Nem akarok egy ilyen vitát újra szítani, de szerinted az emberiség hány %a engedhet meg magának 60 meg 70 grammos szuperegereket? Vagy akik megengedhetnének is, azok közül hányan kezelik kardinális kérdésként? Nah és akik mindezzel nem tudnak vagy nem akarnak foglalkozni, azok közül hányan szenvednek bármiféle kézzel kapcsolatos problémától BIZONYÍTOTTAN attól, hogy 70grammos egér helyett, egy 94 grammosat használtak?

    Figyelj...elismerem a szaktudást, nem véletlenül kérdeztem itt, tudtam hogy hozzáértő emberek vannak itt. Azt is elhiszem hogy TOP szinten számít, hogy a CSGO-ba egy milliomod seccel gyorsabban ér oda az egér (a súlyából adódóan), de hogy nekem single player játéknál, meg PH-s böngészésnél nem jön elő a 100gramból adódó hátrány ebben egészen biztos vagyok, és abban is hogy ebből (+20gram) kifolyólag soha, semmilyen problémája nem lesz a csuklómnak. Soha nem figyeltem az egerek súlyát, és van egy sanda gyanúm hogy eddig minden egerem 100gramm felett volt, de még soha nem fájt a csuklóm, vagy az újam...pedig már vagy 20 éve nyüstölöm a műanyagpatkányokat... :K

    Ennyi a véleményem erről, de nem is szeretnék tovább ezen rugózni. Mindenkinek további szép napot..
    Vásárlási tanácsom meg az lenne hogy azt kell venni ami a vevő igényeit maximálisan kielégíti minimális árért. Ha Fifa közben kell valami amit felhoz tud vágni, akkor jöhetnek a gagyi A4techek, ha valakinek 50grammos egér kell, mert PUBG bajnok akar lenni, az vegyen olyat, de ha valakinek általános felhasználásra kell, akkor szerintem nem kell elzárkózni komplett brandektől, csak azért mert mondjuk 90grammos...
    :R

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák