Új hozzászólás Aktív témák

  • mpierre

    veterán

    Üdv!
    Keresgélem a Logitech g700-m utódját, de ahogy elnézem nem lesz egyszerű.

    1. Ha kényelmes és használható, akkor 20k+ is belefér. Vagyis nem érdekel az ára.
    2. Lehetőleg új. (A garancia megléte párszor már segített.)
    3. Elsősorban CAD, némi szövegszerkesztés kevés játékkal (D3)
    4. 22 cm. Elsősorban fingertip;, de a g700 magassága miatt kényelmesen tudom rajta pihentetni a tenyerem, ami jól jön egy-egy masszívabb rajz esetén. Ujjak 1-2-2 elrendezésben (ezért jó a g700 hüvelyujj felőli megoldása).
    5. Talán 600 és 1000 között valahol, felette idegesít, hogy keresztbe átugrom a rajzot.
    6. Görgő legyen, de az jól paraméterezhető. A nagyítás, kicsinyítés fontos. A dupla mókuskerékről már lemondtam, utoljára az A4Tech tudott megfelelőt csinálni. (Formára hasonló a g700-hoz) Nagyon a fontos, hogy normális mérete legyen. A g700 magassága - 46 mm - tökéletes, talán lehetne nagyobb, de így is jó.

    Eddigi egerek (csak a fontosabbak, volt, ami 2 napot volt csak):
    - A4Tech (dupla görgős, ha fontos megnézem a típusát, van otthon egy valahol, de ps2-s)
    - Microsoft sidewinder x8 (garba ment, nem egész 1 évig bírta a terhelést)
    - Logitech g700 (5. éve húzza)

    Átnéztem a listát, talán a Steelseries Rival 300 lehetne jó... (ugyan hiányzik a hüvelykujj felőli támasz.....)

    #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Új hozzászólás Aktív témák