Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz asadasad22 #5315 üzenetére

    Na, ha kicseréltem az MX500 kábelét, jáccódhatunk.:K Mi a neved QLive-on?

    Lehet, hogy manapság nem azt használja, de ebben azért jó részt benne van a marketing is. Viszont "ezekkel" is lehetett nyerni QuakeCon-t...

    CS<--->Q3. Teljesen más jellegű a két dolog. Viszont mind a kettőhöz kell a pontos célzás. Azt viszont nem vitatom, hogy Q3-hoz alapvetően több FPS skill kell, ezen szerintem nem veszünk össze.:) Viszont CS-ben is masszívan rángatják az egeret, és oda is kell legalább akkora precizítás, mint Q3-hoz (ha nem több).

    Nem tudom, én max 800x600-on szoktam játszani (Q3-mat 640-ben, r_picmip 5-tel, stb.) és semmi hátrányát nem éreztem, hogy nem pl.1600x1200-ban tolom (próbáltam úgy is), max. ha nem Quake-ről van szó, jól kihúzom az AA-t. Quake esetében az a "pixel" neonzölden/sárgán/hupicitromrózsaszínben világít, szóval nehéz nem észrevenni a kb. 160x100-as textúrák között:)

    400 dpi-s egérrel más sensit, accelt, in_mouse-t stb. kell használni, driverben meg lehúzni.
    A 800 tökéletes. MX 518-cal és DB-vel is jobbat lőttem 800-on, mint 1600-on.
    :K

    A 8200 dpi egy túlzó poén volt. Ha meg úgyis lejjebb veszem a dpi-t, akkor minek olyan egér... :U

    :R

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák