Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    Sziasztok! Érdeklődés szintjén keresek olyan játékos egeret, aminek nagyon alacsony LOD-ja van. Azért ilyet, mert évek óta a4tech egereket használok és nagyon hozzászoktam az anti-vibrate funkcióhoz, ami nagyjából a nullás LOD-nak felel meg. Volt azóta a kezemben steelseries sensei raw is, nem tudom annak mennyi a LOD-ja, de elképesztően nagynak tűnt, nem bírtam 1 hétnél tovább, pedig ragasztószallagos trükközést is bevetettem, ami jó volt ideig óráig, de hosszú távon nem. Remélem érződik, hogy mennyire fontos nekem ez a kérdéskör.

    1. Mennyi a keret? Határ a csillagos ég.
    2. Használtpiac, és / vagy eBay? Nem szívesen.
    3. Mire használnád az egeret? CS:GO
    4. Hogyan fogod az egeret, mekkora kezed van? Átlagos kéz, karomfogás, szorítva az egeret, hüvelyk-gyűrűs és kisujjal, amik az egérpaddal is érintkeznek. (egérpad ss qck mini)
    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 800 dpi, mid-high sens
    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Vannak. Első és legfontosabb a fentebb részletezett LOD kérdéskör. Második az, hogy optikai legyen, jobb sznzorral ellátva mint egy a4tech, harmadik pedig hogy ergonómiában szimmetrikus legyen, amolyan a4tech 750bh nagyságú, kialakítású.

Új hozzászólás Aktív témák