Új hozzászólás Aktív témák

  • Leafnshit

    tag

    Sziasztok!

    Melóba kellene egy új egér, mert viccből szétflexeltük amim volt :D Főleg excelezek, programozok stb. Ismer valaki esetleg a következő kritériáknak megfelelő patkányt (ár nem számít, de jó lenne 20 alatt maradni):
    - legalább két thumb button, igazából több nem fontos
    - nem törpe laptopegér méret, de nem is hatalmas (viszonylag kicsi kezem van)
    - kényelmes hosszú időn át
    - igazából mindegy hogy vezetékes vagy nem, de azért jó lenne ha nem mászkálna arrébb és valamennyire pontos lenne a szenzor, még ha nem is q3 arénára lesz használva
    - ami a legfontosabb, hogy horizontális irányban is tiltelhető görgője legyen, vagy egy második görgő, de lehessen lényelmesen oldalra is menni. plusz klikkelhető görgő gondolom ma már alap.

    én egy logi m 705-re gondoltam, de ha esetleg avlaki találkozott vmi jobb irodai cuccal szívesen hallgatom.

    otthon egy logi g302-őt használok egy puretrak talent-en nagy megelégedettséggel, de munkahelyre valami kényelemsebbet és produktívabbat (oldalirányú görgetés pl) gondoltam. játszani claw grippel szoktam, de munkára nem zavar a palm grip se, lehet talán hosszútávon még kényelmesebb is.

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    HTC One M7

Új hozzászólás Aktív témák