Hirdetés

2019. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-21 14:16:16

IT café

Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2018. 11. 21.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás
Mostantól a Discord-on is elérhetőek vagyunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#45001) dantre

dantre
(PH! addikt)

Megjött a Razer DA 3.5G, a Gigabyte M-6900 megy be a munkahelyemre azzal egy kicsit összehasonlítottam előtte.
A DA is nagyon kényelmes nekem már elsőre is pedig a Giga volt eddig a legkényelmesebb egerem, egyetlen apróság, hogy egy kicsit lelóg a középső ujjam a DA gombjáról, de lehet csak azért, mert a Gigának ergonómikusan hosszabb volt a jobb gombja (mint ahogy minden egérnek így kellene).
Az oldalsó gombok is kézre állnak, talán kicsit feljebb lehetnének, de gondolom ezt megszokom. A Gigának ezen gombjai nyomkodásra precízebbek, ezek egy kicsit nagy holtjátékkal működnek.
A főgombok klikkelése kicsit keményebb és hangosabb mint a Giga-é, de nem vészes.
Anyag használatra felveszi a versenyt a Giga-val, annak az oldala volt kellemes gumis tapintású ennek a teteje.
Na a görgőjétől féltem, nem rossz, oldalra nem mozog, gyorsabb görgetésnél tényleg kicsit zörgős, gagyi hangzású, de ez ilyen, nem rossz ez. Az igaz a Giga görgője kellemes gumis tapintású, nagyon precíz, halk görgetésű.
Most, hogy újra megfogom a Giga-t, hát az kényelmesebb, de a DA is jó.
Szóval anyaghasználatra, kényelemre, gombokra, görgőkre az 5e forintos Giga is van ilyen jó, sőt szerintem egy kicsit jobb.

Viszont én nem játszom, nekem CAD.re kellett, így a lényegről nem tudok írni, bár amúgy is most próbálom még csak.

Milyen beállításokat ajánlotok hozzá?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.