Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    válasz #46372352 #44446 üzenetére

    Hangos = nem minőségi? Oké. Szerintem meg hangos = hallom, hogy tényleg jár a görgő, kattint a kapcsoló.. Ha valami flottul össze van rakva mechanikusan, és mondjuk feszes is, hogy ne essen szét két nap után, akkor lesz hangja. Különben játék közben (ha már gémer egér) úgy sem lehet hallani, hacsak nem hang nélkül játszik az ember. Szerintem túl van lihegve ez a hang téma. Bill. ezerszer hangosabb, az nem zavar senkit? Vagy mikor már az ötödik ruszki kutya kiabálja a mikrofonba, hogy CYKA BLYAT miután a pálya másik végéről leszed hat falon keresztül, és egy az ember egy baromi nagyot csap az asztalra, miközben azt kiabálja, hogy "A JÓ K*** ***NÁD MEG HOGY MIÉRT NEM BA**TT A FALHOZ MIKOR MEGSZÜLETTÉL", az se szokott zavarni senkit ;] ;]

    Gondolj bele, két fém binyónak kell összeérnie.. És az sem baj, ha a két állás (összeér, nem ér össze) elkülönül. Ha már szedtél szét mikrokapcsolót akkor láthattad (ha nem akkor higgy nekem :D), hogy olyan mint azok a haj csatok. Hajlítod, hajlítod, és hopp egyszer csak szétcsattan. Emiatt lesz megbízható (= minőségi), és ennek biza hangja van.
    Van amikor nincs hangja. Nekem van is itthon pár ilyen kapcsolóm. Ha nagyon szépen kéred ingyen elpostázom. De nem fogod megköszönni, mert van amelyik néha kattint, van amelyik akkor sem, van amikor duplán... Érted :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák