Új hozzászólás Aktív témák

  • Asycid

    tag

    Sziasztok!

    Tudom, kicsit sértő lesz egyeseknek, hogy az alábbi témában keresgélek (azért nyitok így, mert elolvastam az összefoglalót, mégis muszáj az alábbiak szerint eljárnom), de muszáj, mert egyszerűen kezdem feladni, kíváncsi lennék olyan emberek véleményére is, akik már lehet többfajta rágcsálót is használtak.

    Szóval a lényeg:

    Eddig olyan 2-3 éven át egy Logitech M510-em volt, de már pár hónap után a falhoz tudtam volna vágni: a görgő klikkelése vagy megy, vagy nem (inkább utóbbi), a laseres reklám jól hangzik, de kizárólag a nadrágomra téve, vagy egyes egérpadokon hajlandó megmozdulni, plusz még a mellettem lévő TP-link router is zavarja, ha aktívan töltök le bármit.

    Elmondom miért lett anno M510, abból látszódik, hogy mit szeretnék:
    -Wireless - azért kell, mert laptophoz használom. Méret nyilván nem lényeg, mert nem tipikusan kis darab ez sem.
    -7 gomb. [bal klikk, jobb klikk, middle click, middle tilt left, middle tilt right, oldalt előre-vissza]. Aktívan használ(nám) a görgő oldalra döntését is (photoshop, lightroom), ha menne... A programozhatóság óriási előny (a setpointnak rengeteg hülye hibája van, de azt el kell ismerni, hogy jól lehet a gombokat programozni - legalábbis számomra tökéletesen elég annyira amennyire engedte)
    -Egyen meg minél több felületet- ez ezzel az m510-zel nemigen jött össze (és most finom voltam, ugye)
    -Maximum 13.000- 15.000 HUF (utóbbi tényleg a teteje, a 13-at kell inkább megcélozni).
    -Ismeretlen márka is jöhet, mindegy, csak működjön és kitartson. Ebayről is jöhet ajánlás.
    -Csak új kéne.
    -Fogásom azt hiszem leginkább claw, de megy finger és palm is, ügyes kezem van, akármelyikre rá tudok állni pikk-pakk.
    -Játszanék is vele, DE(!!!) nem kell "gamer" parasztvakításos egér. Amúgy leginkább Single player, ott meg elszüttyögök akkor is, ha nem nanométer pontosságú.

    Valakinek van valami ötlete?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák